فروش سایت
خانه / چرم گاوی خام / صادرات چرم خام گاوی به بازار ترکیه

صادرات چرم خام گاوی به بازار ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای فعال در حوزه چرم و تولید و صادرات محصولات چرمی می باشد که باتوجه به همسایگی با ایران و کیفیت پوست خام گاوی ایران، بازار هدفی خوبی برای کشور می باشد.

ایران کشوری هست دارای مناطق آب و هوایی مختلف و پوشش گیاهی متنوع که یکی از دلایل عمده کیفیت پوست خام ایران چون پوست گاو، گوسفندو بز می باشد که استفاده متداولتری نسبت به بقیه خاکهای حیوانی دارند.

ترکیه یکی از بازار هدفهای پوست و چرم خام گاوی ایران می باشد که تجار ایرانی و ترک بسیاری در این بخش تجاری دو کشور فعالیت دارند.

با توجه به عوارض گمرکاتی که برای صادرات پوست خام تعریف شده، تمایل بیشتر تجار به سمت و سوی چرم خام یا همان کراست چرم گاوی می باشد.

باتوجه به ویژگیهای قابل توجهی که چرم گاوی دارد، میتوان در صنایع مختلفی استفاده نمود که دلیل عمده برای واردات و صادرات پوست و چرم گاوی می باشد.

در این مرکز انواع چرم خام گاوی جهت صادرات به بازار کشورهای مختلف چون ترکیه، پاکستان، چین، هند، ایتالیا و دیگر کشورها عرضه می گردد.


مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش چرم خام گاوی

نمایندگی های فروش برندهای بزرگ چرم در ایران، میزان خرید چرم خام گاوی را بسیار بیشتر از سایر مدلها می دانند. به نظر شما چرا مصرف کنندگان از پوست این حیوان استقبا

دیدگاهتان را بنویسید