فروش سایت
خانه / چرم گاوی / چرم گاوی طبیعی را چگونه می شود خرید؟

چرم گاوی طبیعی را چگونه می شود خرید؟

چرم گاوی طبیعی را چگونه می شود خرید؟ آیا تمامی مراکز عرضه کننده انواع چرم به صورت خام، محصولات اصل را به فروش می رسانند؟

این که چگونه می شود انواع چرم حیوانی مانند چرم گاوی را خرید، پاسخ تقریباً مشخصی دارد. یا باید به فروشگاه ها و تولید کننده های داخلی مستقر در مشهد و یا تهران مراجعه کرد و یا باید از طریق سایت های اینترنتی معتبر در همین زمینه اقدام نمود.

البته می توان بر اساس نیاز در کشور هم چرم گاوی خام خریداری کرد و هم منسوجاتی که از آن تولید می شود.

چرم گاوی طبیعی

ویژگی های چرم گاوی طبیعی مرغوب

در بین انواع چرم سنگین، چرم گاوی یکی از بهترین و با کیفیت ترین نمونه های چرم طبیعی است. این چرم دارای مشخصات و تفاوت هایی با انواعی مثل چرم بزی است که بیان خواهیم کرد.

  • چرم گاوی طبیعی نسبت به چرم بزی هم سفت تر است و هم ایستایی بیشتری دارد.
  • چرم گاوی طبیعی مرغوب یکنواخت بوده و در آن خراش و یا پارگی نمی توان دید.
  • اندازه چرم گاوی طبیعی در بازار ۲۵ فوت می شود. ولی چرم بزی نهایتاً دارای ۱۰ فوت می باشد.

 چرم گاوی طبیعی

کاربرد چرم گاوی اصل

با توجه به این که چرم گاوی در انواع ضخیم و با دوام است، می توان بیشتر این نوع از چرم ها را در تهیه انواع کیف و کفش زنانه و مردانه استفاده نمود.

نکته مهم و قابل توجه در انتخاب و خرید انواع چرم این است که قرار است کدام کاربری و استفاده را از آن داشته باشید، و انتخاب درست و هوشندانه هر نوع می تواند آن را بهترین گزینه کند.

چرم گاوی اصل

مطلب پیشنهادی

تولید فرش چرم گاوی دستدوز چهل تیکه

فرش چرمی چه مدلهایی دارد؟ فرش پوستی شیکتر است یا فرش چرم دست دوز؟ قیمت تولیدی فرش چرم گاوی چقدر است؟ فرش چهل تیکه چه طرح هایی دارد؟ تنها کالایی که از بدو حضور ا

دیدگاهتان را بنویسید