فروش سایت
خانه / چرم شتری / چرم شتر مشهد مناسب برای کیف و کفش

چرم شتر مشهد مناسب برای کیف و کفش

چرم شتر مشهد مناسب برای کیف و کفش بوده و البته از کیفیت و رنگ بندی مختلف بهرمند می باشد تا همراه با سلایق عموم مصرف کننده ها باشد. این نوع چرم ضخامت های مختلفی هم دارد.

قطعاً می دانید که از جمله مراکز تولید و فروش بهترین انواع چرم شتر مشهد می باشد. اما این نوع از چرم های طبیعی دارای چه کاربرد هایی هستند؟ آیا می توان از آن ها تنوع در رنگ هم ایجاد کرد؟ کیفیت چرم شتر در مقایسه با انواع دیگر از چرم های طبیعی چگونه است؟

کیفیت در چرم شتری از روی تراکم الیاف می تواند سنجیده شود. با توجه به تراکم حدود ۱۰ برابری این نوع چرم در مقایسه با چرم گاوی باید گفت که استحکام بیشتری هم دارد. استحکام بیشتر نشانه ای از طول عمر و کارایی بالاتر محصول هم خواهد بود.

انواع چرم شتر و کاربرد آن

با توجه به این که، این نوع چرم از بهترین انواع چرم های طبیعی و حیوانی است می توان انواع آن را در زیر نام برد.

  • چرم گردن شتر
  • چرم اشبالت شتری
  • چرم هورس شتر که خصوصیت منحصر به فرد ضد آب بودن را دارا است.
  • چرم شتر لاگوانا

چرم شتر لاگوانا

چرم هورس شتر

اما این نوع از چرم را میتوان به راحتی بر اساس ضخامت های مختلف و رنگ های متنوع دباغی و تولید نمود. در نتیجه شاید یکی از نمونه های مناسب برای تولید و دوخت انواع کیف و کفش باشد.

کیف چرم شتر

در بازار کیف های اداری، زنانه و مردانه و انواع مدل کفش و حتی پوشاک از چرم شتر مشهد توسط نمایندگی های این کارخانه ها عرضه می شوند.

منبع: چرم طبیعی ایران

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

تنها مرکزی که قادر است محصولات تولید شده با چرم خام شتر ضد آب بسازد کارخانه آفتاب مشهد است. چرم رادمان به صورت مستقیم انواع اجناس تولیدی را بی واسطه با قیمت کار

دیدگاهتان را بنویسید