فروش سایت
خانه / چرم شتری / پخش عمده چرم اصل شتر در کرمان

پخش عمده چرم اصل شتر در کرمان

شهر کرمان از جمله شهرهایی است که تقاضا برای تهیه و خرید انواع چرم اصل و طبیعی در آن بالا است. چرم رادمان پخش عمده و عرضه مستقیم انواع چرم شتر، گاو، بز و … را بر عهده دارد.
چرم یک ماده مرغوب و با کیفیت است که از آن انواع و اقسام محصولات مختلف چرمی همچون کیف، کفش، کمربند، ست، جاکارتی، دستبند و … تهیه و تولید می شود. از میان انواع چرم های اصل، چرم شتر بیشترین ضخامت و استحکام را داشته و جایگزین مناسبی برای چرم طبیعی گاوی می باشد. همین چرم شتر دارای نمونه های گوناگونی به لحاظ چاپ و فینیش است که پرفروش ترین آن چرم هورس شتری می باشد. این نوع چرم اصل شتر برای دوخت کیف، کفش و اکسسوری عالی است.

کرمان و دیگر شهرهای این استان همچون رفسنجان از جمله مناطقی هستند که میزان سفارش و استفاده اشخاص از انواع چرم های اصل و خام بالا است. مشتریان بسیاری از کرمان برای تهیه و خرید جزئی و عمده انواع چرم اصل با این مرکز تماس گرفته اند. برخی برای مغازه خود و برخی برای تهیه محصولات دست دوز سفارش خود را در زمینه چرم های بزی، گاوی و شتر به ثبت رسانده اند.

چرم رادمان انواع چرم اصل همچون چرم شتر، چرم گاوی، چرم بزی و سایر چرم های خام دیگر را با تنوع رنگ و چاپ و نیز درجات کیفیتی مختلف به فروش می رساند. این مرکز وظیفه پخش عمده تمامی چرم های دباغی شده را به قیمت کارخانه و بصورت مستقیم به فروش می رساند. با خرید از این مرکز می توانید با حذف واسطه ها هزینه های خود را کاهش دهید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

تنها مرکزی که قادر است محصولات تولید شده با چرم خام شتر ضد آب بسازد کارخانه آفتاب مشهد است. چرم رادمان به صورت مستقیم انواع اجناس تولیدی را بی واسطه با قیمت کار

دیدگاهتان را بنویسید