فروش سایت
خانه / چرم گاوی / نمایندگی فروش چرم گاوی شرانگ

نمایندگی فروش چرم گاوی شرانگ

آیا می دانید چه نوع از چرم گاوی را با عنوان چرم گاوی شرانگ در نمایندگی های فروش عرضه می کنند؟ آیا کیفیت و قیمت این نوع از چرم در چه سطحی می باشد؟تمامی شرکت ها و نمایندگی فروش چرم گاوی در سراسر کشور، در زمینه بورس انواع چرم گاوی از قبیل شرانگ، فلوتر و … که مشتق های آن به شمار می روند، فعالیت گسترده ای دارند و شما می توانید از نمایندگی چرم گاوی، بهتری ها را تهیه کنید.
چرم گاوی شرانگ کدام است؟
برای شناخت بیشتر چرم گاوی شرانگ که موضوع این تاپیک می باشد، باید گفت نوعی چرم با بافت طبیعی بوده که در ساخت کیف، کفش و محصولات مختلف کاربرد دارد.

چرم گاوی شرانگ، بافت خود را حفظ کرده، و حالت طبیعی خود را از دست نداده است و یک نوع چاب بر روی آن اعمال شده. چرم شرانگ یک نوع طرح منقوط است که بیشتر بر روی چرم های ضخیم چاپ می شود. 

نمایندگی فروش چرم گاوی شرانگ

چرم گاوی شرانگ چیست؟

چرم گاوی شرانگ چیست؟

چرم گاو شرانگ، یک نوع بافت سنگی دانه دانه بر روی آن است. این نوع بافت بر روی چرم های گاوی چاپ شده، و بر اساس صفحه ای که این نوع طرح را اعمال می کند می تواند سایز بندی شود. چرم شرانگ تا حدودی با چرم فلوتر شباهت زیادی دارد. چرم فولتر تفاوت زیادی با چرم شرانگ نداشته و بیشترین وجه اختلاف آنها در اندازه سایز طرح های موجود بر چرم است. 

چرم شرانگ بیشتر برای کیف و کفش های زنانه، استفاده می شود، و در بین افراد جامعه محبوبیت زیادی دارد. محصولات چرم شرانگ فقط به خانم ها مختص نخواهد شد و هم آقایان و کودکان نیز می توانند از این چرم استفاده کنند. 

چرم گاوی یکی از بهترین نوع چرم است، زیرا نه تنها مقاوم و محکم است، هیچگونه حساسیت نیز برای افراد نخواهد داشت. طول عمر این محصولات چرمی گاوی به دلیلی ضخامت بالایی که دارد، بسیار طولانی است. 

آشنایی با انواع چرم گاوی

چرم گاوی، الیافی متراکم و فشرده ای دارد، و سطح بالای مقاومتی دارد. چرم گاوی کاملا صاف بوده و هیچگونه پرزی ندارد. بهترین چرم گاوی، چرم شرانگ است.

چرم گاوی در بین چرم های دیگه مانند، گوسفند، و بز دارای ضخامت بالاتری است. وزن این چرم کمی سنگین بوده، و قابلیت انعطاف پذیری بالایی دارد. در گذشته از چرم گاوی بیشتر برای کیف و زیره کفش استفاده می شد. اما امروزه با گذشت زمان، و بالا رفتن پیشرفت جهانی در زمینه تولید چرم مدرن، ضخامت های مختلفی از این چرم تولید شده که کاربرد بالایی دارد. یکی از این نوع کاربرد ها، تهیه کت های چرم برای خانم و آقایان است. کت چرم گاوی کاملا محکم بوده و در طرح های مختلف تولید می شود، کت های چرم گاوی عرق فرد را جذب کرده و به هوا منتقل می کنند، بدین علت، هیچگاه بوی بد عرق نخواهند گرفت. کت چرم گاوی به دلیل آنکه تا حدودی ضخیم تر از چرم های دیگر است، برای محیط و شرایط جوی بسیار سرد کاملا مناسب است، البته باید توجه داشته باشید برای آنکه این کت ها ترک نخورند، یک نوه واکس های مخصوصی را دارند، که هنگام استفاده در دماهای بسیار بالا حتما باید از آنها استفاده کنید. چرم به دلیل طبیعی بودن، کاملا مانند پوست انسان عمل می کند، و در محیط جوی بسیار سرد امکان ترک خوردن و پوسته پوسته شدن خواهند داشت. 

چرم گاو به دلیل پرداخت بسیار کمی که از دیگر چرم ها لازم دارد، محکم بوده، اما برای افزایش طول عمر بالاتر احتیاج به، یک سری نکات نگهداری هستند، که مهم ترین آنها، لک هایی که ممکن است هنگام استفاده بر روی آنها ایجاد شود، اگر این نوع لک ها عمیق باشند حتما باید با روغن های مخصوص اقدام به پاکسازی آنها کنید، ولی اگر لک سطحی بود با یک دستمال آب گرم و سرکه می توانید چرم گاوی را شست و‌ شو دهید. 

مشخصات چرم گاوی شرانگ

<a href=مشخصات چرم گاوی شرانگ” class=”img-responsive aligncenter”>

 

مشخصات چرم شرانگ، کاملا مانند چرم طبیعی گاو است، تنها یک سری طرح های خاصی بر روی آنها چاپ شده است که دارا سایز بندی نیز هستند، چرم شرانگ کم تر از چرم های دیگر پرداخت شده است که و کاملا مقاوم می باشند. 

انواع چرم شرانگ را به بزی، گوسفندی، گاوی و گاو میش تقسیم کرد. در واقع چرم شرانگ قابلیت تولید از تمامی چرم های موجود در بازار خواهد داشت. البته چرم های ماری و چرم کروکودیل به دلیل داشتن طرح بر روی پوست خود، نمی توان چرم شرانگ را از آن تولید کرد. 

به طور کلی چرم از الیاف طبیعی پوست حیوانات ساخته می شود و بعد از طی فرایند هایی این ماده فاسد شدنی به یک ماده پایدار به نام چرم تبدیل خواهد شد. چرم ها کاملا از یکدیگر متفاوت اند و به چند دسته کلی تقسیم بندی می شوند، سنگین، نیمه سنگین، سبک. چرم های سنگین معمولا از پوست حیواناتی مانند گاو، گاو میش تولید شده و به دلیلی ضخامت بالا کاملا سنگین هستند، چرم های نیمه سنگین، علاوه بر وزن دارای یک خصوصیات بارز دیگر نیز هستند که از جمله، نایاب بودن آنهاست، این چرم ها پوست حیواناتی مانند، تمساح، مار، شتر به دست میاید، و کاملا گران قیمت است. چرم های سبک از حیوانات گوسفند، بز، بزغاله، بره، و گاهی نیز آهو تولید می شوند، این نوع چرم ها کاملا سبک وزن بوده برای تمامی اجناس مناسب هستند، البته مقاومت این نوع چرم ها از انواع مختلف آن کمتر است، ولی این دلیل بر بی کیفیتی این چرم ها نخواهد بود. 

کاربرد های چرم گاوی شرانگ

چرم یک پوشش خاص و زیبایی است، که در رنگ های طبیعی و یا رنگ های مختلف، یک کیفیت خاصی را به محصولات اضافه خواهد کرد. از چرم در پوشش و پوشاک استفاده بالایی خواهد شد و تمامی محصولات صنعت پوشاک که از چرم تولید شده اند، بسیار زیباتر و با کیفیت تر خواهند بود. 

به طور مثال: کیف هایی که از چرم تولید شده اند، نسبت به کیف های پارچه ای و یا اجناس دیگر دارای کیفیت بالاتری خواهند بود. چرم در هر دوره ای از زندگی بشر وجود داشته و استفاده بسیار بالایی از آن شده است. 

انواع مختلفی از چرم در سطح جهان موجود است که می تواند به یک پالت بسیار بزرگی از محصولات تبدیل شود و بعضی از افراد، قدرت آن را دارند تا این محصولات چرمی را به کیفیت بالاتری تبدیل کرده و آن را در سطح جهان به عنوان یک برند معرفی کرده و‌ سود خوبی از آن بدست بیارند. 

چرم در گذشت زمان یک استایل مد روز تبدیل شد، و در هیچ زمان از مد نخواهد افتاد، اما امروز به دلیل گران بودن این اجناس چرمی، استفاده از این نوع احسان کمی تجمل گرایی به حساب خواهد آمد، اما این اجناس به دلیل بالا بودن سطح کیفیتی که دارند، با وجود گران بودن قیمتشان، کاملا به صرفه هستند، زیرا عمر بسیار طولانی داشته و هرگز با مراقبت های درست خراب و فرسوده نخواهند شد. 

چرم طبیعی کاملا ضد آب است، و در آب و هوای مرطوب فرسوده نخواهد شد، اما این ضد آب بودن به این معنی نیست که، زمانی در آب و یا باران مستقیم قرار گرفت، هیچ اقدامی برای خشک کردن آن نکنیم، برای خشک کردن آن باید با یک دستمال خشک، سطح آن را آب کشی کرده و در یک محیط باز دور از تابش مستقیم نور خورشید گذاشت. زیرا تابش مستقیم نور خورشید، باعث می شود تا سطح چرم کاملا، ترک ترک، و رنگ آن نیز تغیر کرده و پوسیده شود. 

تفاوت قیمت انواع چرم گاوی

تفاوت قیمت انواع چرم گاوی

قیمت انواع چرم به ویژگی های مختلفی بستگی دارد که از جمله، مواد استفاده سده در دباغی برای پاساژی چرم، نوع پوستی که استفاده می شود، ( مثلا گوسفند، بز، شتر و….) درجه بندی چرم مثلا درجه ۱ باشد یا۲ باشد. جرم درجه یک، چرمی است که کاملا رخ سالمی دارد، و هیچ نوع اثر بیماری و یا سوراخی در پوست مشاهده نخواهد شد، در سطح خارجی پوست نباید هیچ گونه اثر فسادی مشاهده شود، نطع چرم باید کاملا ضخامت بالایی داشته باشد، و به اصطلاح لش دار باشد. فرم اصلی خود را کاملا حفظ کرده ضایعات آن بیشتر از ۳ سانتی متر از خود پوست نباشد. 

اما چرم درجه۲، چرمی است که ضایعات و بریدگی های آن کمتر از یک پنجم باشد، ضایعات این چرم کاملا پراکنده بوده و فاصله آنها با خود چرم بیشتر از ۳ سانتی متر نباشد، جایگاه ضایعات نباید در ستون فقرات پوست باشد، در سطح خارجی پوست، هیچگونه اثر فسادی نباید وجود داشته باشد، و ضخامت نطع چرم باید تا حدودی زیاد باشد. 

چرم درجه ۳ چرمی است که آثار و بردیگی آن بیشتر از یک ششم پوست نباشد، ضایعات چرمی بر روی آن پراکنده نباشد و تراکم بالایی داشته باشد، شکل ظاهری آن تا حدودی حفظ شده باشد، ضایعات و بریدیگی اگر بر روی ستون فقرات چرم باشد، و یا در امتداد آن قرار بگیرد، این چرم درجه سه می باشد، از طرفی هیچگونه آثار فساد نباید در این چرم وجود داشته باشد و ضخامت آن نیز آن قدر بالا باشد که هنگام پرداخت، زدگی نداشته باشد. 

تمامی موارد بالا در قیمت گذاری یک چرم تاثیر زیادی دارد، و محصولات نهایی تولید شده از این درجه بندی چرم نیز قیمت های کاملا متفاوتی خواهند داشت. چرم های تولید شده در این سه درجه دربارت جهانی و داخلی عرضه شده، دارای رتبه بندی خواهند شد، و تمامی افراد جامعه قادر خواهند بود که از محصولات چرمی استفاده نمایند، طبیعی است که چرم های درجه یک به دلیل کیفیت بالاتر و طول عمر بیشتر از قیمت بالاتری برخوردار باشند. 

تفاوت چرم شرانگ با چرم فلوتر

چرم فولتر در انواع مختلف در طرح و رنگ با تمامی جنس های چرم اعم از بزی و گوسفندی، قابل تولید است . در ساخت چرم فولتر، آن را حدود ۲۴ ساعت در یک محلول شیمیایی، گذاشته تا کمی نرم و منعطف تر بشود، و بعد یک سطح صاف با برجستگی های خاص به وجود میاید، این برجستگی ها تنها تفاوت چرم شرانگ و فلوتر با یک دیگر است. اندازه این برجستگی ها باهم متفاوت است. این نرمی و لطافتی که بین این دو وجود دارد، باعث نمی‌شود که مقاوم و ضخیم نباشند، این چرم ها به دلیل پرداخت کمی که دارند، کاملا محکم هستند. 

فولتر یک طرح است، که بر روی چرم های مختلف به خصوص چرم هایی که برای کیف ساخته می شوند، چاپ گردیده، و استفاده می شود. چاپ فلوتر از دانه های ریز، درشت، و بزرگ تولید می شوند و بر اساس سلیقه های شخصی قابل خریداری است. با لمس چرم شرانگ برجستگی هایی، را احساس خواهید کرد یک زیبایی خاصی را به محصولات خواهد داد. 

چرم شرانگ و فولتر کاملا شبیه به هم هستند و به دلیل محبوبیت بالایی که در بین افراد دارد، کاربرد بالایی در صنعت پوشاک خواهند داشت. صنعت مد ایتالیا هر سال تعداد زیادی از کفشها و صندل های مردانه و زنانه، کیف های دستی و دوشی مردانه و زنانه را با این دو نوع چرم تولید و به بازار جهان عرضه خواهد کرد. این دو نوع چرم در تایر های دیواری نیز به عنوان دکور قابلیت استفاده را دارد، و معمولا برای وسایل و یا دیوار کوب های چرمی، از نوع چرم بزی و یا گوسفندی فولتر و یا شرانگ استفاده می گردد که فضای بسیار زیبا و متنوع را ایجاد خواهد کرد. 

فروش محصولات چرم گاوی شرانگ

فروش محصولات چرم گاوی شرانگ

محصولات چرم شرانگ در بازار داخلی و خارجی، به دلیل داشتن طرح های نقطه نقطه محبوبیت بالایی دارند، اینم محصولا در تمامی بازار های داخلی و خارجی  و فروشگاه های سطح شهر با توجه به درجه بندی این محصولات در قیمت های مختلف عرضه شده و به فروش می رسند. 

اما یک سوال مهم وجود دارد آن هم این که با توجه به مشکلات روزمره و نبود وقت کافی برای گشتن در بازار های داخلی به منظور خرید، محصولات مورد نیاز خود، چه راحلی برای یک خرید با کیفیت و مناسب وجود دارد،؟!

فروش محصولات چرمی در بازار و فروشگاه های آنلاین یک انتخاب بسیار مناسب برای این نوع زندگی پر مشغله محسوب می شود، فروشگاه های آنلاین همان تنوع فروشگاه های داخلی را دارا هستند، و شما قادر خواهید بود با صرفه جویی در زمان، هزینه کمتری را از بازار داخلی پرداخت کنید، زیرا این فروشگاه ها معمولا مقولات خود را از تولید به مصرف خواهند رساند، و قیمت پایین تر را دارا هستند. به علاوه، این فروشگاه ها دارای، فروش عمده محصولات نیز هستند و تخفیف های ویژه ای برای خرید های عمده قرار داده اند تا مشتریان ترتیب به خرید شوند. فضای مجازی مانند یک دهکده کوچک، تمامی نقاط جهان را به یک دیگر متصل کرده است، و شما در هر زمان و مکانی قادر خواهید بود که محصول مورد نظر خود را با صرف زمان بیشتری برای گشتن، پیدا کرده و خریداری کنید، همین طور این فروشگاه ها دارای خدمات پس از فروش نیز هستند، و اگر کالای شما، دچار مشکل شد، شما می توانید از گارانتی آن استفاده کنید، بعضی از این فروشگاه ها، مشاوره های رایگانی را به خریداران خود می دهند تا بتوانند یک خرید درست، و مطابق نیاز خود را انجام دهند و کاملا راضی باشند، زیرا رضایت مشتری یک نوع اعتبار برای آن فروشگاه به حساب خواهد آمد. 

مطلب پیشنهادی

تولید فرش چرم گاوی دستدوز چهل تیکه

فرش چرمی چه مدلهایی دارد؟ فرش پوستی شیکتر است یا فرش چرم دست دوز؟ قیمت تولیدی فرش چرم گاوی چقدر است؟ فرش چهل تیکه چه طرح هایی دارد؟ تنها کالایی که از بدو حضور ا

دیدگاهتان را بنویسید