چرم گاوی
خانه / چرم شتری / نمایندگی فروش اینترنتی چرم خام شتر

نمایندگی فروش اینترنتی چرم خام شتر

چرم خام شتر مرغوب که مناسبترین گزینه برای دوخت کیف اداری و دوشی است را می توان از طریق نمایندگی فروش اینترنتی بدون محدودیت و صرف هزینه اضافی و زمان تهیه نمود.
قطب تولید چرم خام شتر کشور شهر مشهد است. اما آیا شرایط و موقعیت به گونه ای هست که همه افراد بتوانند به این شهر سفر کنند؟ قطعا پاسخ منفی است از همین روی است که نمایندگی های فروش اینترنتی و سایت های آنلاین برپا و دایر هستند.

یک نمایندگی فروش اینترنتی که به صورت تخصصی بر روی عرضه و توزیع مستقیم چرم های خام بویژه چرم شتر فعالیت دارد بهتر از سایر مراکز می تواند به شما کمک کند تا با حداقل قیمت، بهترین و مرغوب ترین چرم مورد نیازتان را خریداری کنید.

هر چند سایت فروش اینترنتی چرم رادمان قادر به عرضه و فروش تمامی انواع چرم خام می باشد ولی تمرکز و تخصص خود را بر روی چرم خام شتر قرار داده است.

برخی از تولیدکنندگان به دلیل استحکام و تراکم بالای الیاف چرم شتر از این چرم جهت تولید محصولات چرمی خود استفاده می کنند. گفتنی است نمایندگی پیش رو پوست چرم دباغی شده شتر را با کیفیت صادراتی، تنوع رنگی بالا و البته فینیش های گوناگون دارا بوده و در صورت سفارش وی آن را برایش ارسال می نماید.

چرم خام شتر سورت یک استحکامی بیشتر از چرم گاوی و قیمتی مناسب تر از آن دارد که البته در صورت خرید عمده مشتری، قیمت عمده این چرم طبیعی به فراخور فوتاژ سفارشی کاهش خواهد یافت. جهت اطلاع از قیمت هر فوت چرم طبیعی خام شتر و نیز دیگر انواع چرم های دباغی شده می توان از طریق اطلاعات تماس قرار گرفته بر روی سایت اینترنتی با نمایندگی فروش چرم رادمان ارتباط گرفت.

منبع: چرم رادمان

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

راه های ارتباطی:
شماره موبایل:

مطلب پیشنهادی

ارسال چرم شتر رنگی به سراسر ایران

مرکز پیش رو چرم شتر رنگی و سایر فراورده ها را به سراسر ایران ارسال …

دیدگاهتان را بنویسید