فروش سایت
خانه / چرم شتر مرغ / مرکز پخش چرم خام شتر مرغ

مرکز پخش چرم خام شتر مرغ

چرم خام شترمرغ با کیفیت عالی و کاملا اصل در مراکز پخش این محصول عرضه می گردد. این کالا از با کیفیت ترین انواع چرم در دنیا می باشد. بسیار زیبا، منعطف، مقاوم و با دوام می باشند. در بسیاری از صنایع تولید کفش و کیف و لباس می توان از این محصول استفاده کرد.

مرکز پخش چرم خام شتر مرغ

دانستنی هایی در مورد چرم خام شترمرغ

دانستنی هایی در مورد چرم خام شترمرغچرم حاصل از پوست شتر مرغ بسیار نرم، لطیف و مقاوم می باشد. این نوع چرم بسیار مستحکم بوده و دارای رنگ و جلای فوق العاده زیبا می باشد. در مقابل تغییرات محیطی بسیار انعطاف پذیر می باشد. روی سطح خارجی این چرم نقاطی وجود دارد که منشا آن فولیکول های مربوط به رشد پر این حیوان می باشد. 

این نوع چرم نسبت به بقیه از مقاومت بالاتری برخوردار می باشد. این کالا جزء چرم های با ارزش و گران در سراسر دنیا محسوب می گردد.

تولید چرم شتر مرغ دارای مراحل مختلفی می باشد. پس از اینکه پوست بدن حیوان را جدا کردند آن را برش داده و شست و شو می دهند. سپس آن را با آهک ترکیب کرده و آماده جهت ورود به مرحله دباغی می نمایند. پوست در طی تولید با مواد معدنی مختلفی ترکیب شده و کیفیت پیدا می کند، در مراحل دیگر رنگ های مختلفی به ان اضافه شده و آن را زیبا تر می کنند. 

از این چرم ها در تولید انواع کیف، پالتو، کفش و مانتو و سایر پوشاک استفاده می شود. این چرم ها فوق العاده سبک، زیبا و با کیفیت می باشند.

فروشگاه محصولات چرم خام شترمرغ درجه یک

فروشگاه محصولات چرم خام شترمرغ درجه یکمحصولات چرم خام در فروشگاه پخش این کالا با کیفیت عالی و اصل ارائه می گردد. از چرم خام استفاده های بسیاری توسط تولید کننده های صنعتی می شود. این چرم طبیعی به دلیل زیبایی خاص و ویژه خود به عنوان یک ماده طبیعی گران بها شناخته شده است. 

این محصولات در قالب انواع لباس های شیک و زیبا، کفش های مجلسی مردانه و زنانه، کیف های فوق العاده خوش رنگ و با کیفیت خودنمایی می کند. امروزه کت هایی از این چرم ها تهیه می شود که می توان چندین سال از آن استفاده کرد بدون اینکه دچار پارگی و خرابی شود. رنگ آن نیز هرگز از بین نخواهد رفت.

مراکز فروش محصولات چرمی که به طور رسمی و قانونی در حال فعالیت هستند، انواع مختلف این کالا را با برند های تجاری معتبر و با قیمت های بسیار مناسب همرا با تخفیف های ویژه به فروش می رسانند. می توان این کالا را با کمترین هزینه تهیه کرد و یک خرید با کیفیت را تجربه نمود.

دیدگاهتان را بنویسید