فروش سایت
خانه / رادمان / مرغوب ترین چرم گاوی کدام است؟

مرغوب ترین چرم گاوی کدام است؟

ویژگی های اساسی مرغوب ترین چرم های گاوی چیست؟ مراکز فروش و عرضه باکیفیت ترین چرم های گاوی در ایران کجاست و چگونه میتوان با آنها در ارتباط بود؟ لطفا در ادامه با ما همراه باشید.
به محصولی که با کمک مواد شیمیایی و گیاهی در دباغی ها از پوست حیوانات بدست می آید چرم گفته میشود. در تولید این محصول اکثرا از پوست گاو استفاده میشود و در طی دباغی فساد ناپذیر شده و پایدار و منعطف میگردد. چرم ها برای مصارف متفاوتی استفاده شده که کیف، کفش، کاپشن و… از این نمونه اند.

مرغوب ترین چرم گاوی

ویژگی ها و نشانه های چرم گاوی مرغوب

همانطور که گفتیم برای تولید چرم اکثرا از پوست گاو و گوساله استفاده میشود، ضخامت زیاد و پایداری بالایی از مهمترین دلایل انتخاب این نوع پوست است. چرم به دلیل قیمت بالایی که دارد باید با دقت بالایی انتخاب شود. مسلما با ورود اجناس تقلبی در زمینه چرم، شناخت و انتخاب چرم گاوی مرغوب سخت است ولی ما به شما کمک میکنیم که در موقع خرید اجناس چرمی انتخابی مطمین داشته باشید. از مهمترین ویژگیها و نشانه های چرم گاوی مرغوب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
حک شدن مهر شرکت تولید کننده روی چرم
داشتن بوی خاص چرم
عدم یکنواخت بودن سطح چرم (چرم اصل در جایی نازک و در کلفت است)
عدم انعکاس یکدست نور در چرم اصل
با رعایت نکات بالا میتوان تا حد زیادی چرم اصل را از تقلبی تشخیص داد، ولی به دلیل ساخت عطرهای چرم و حک کردن مهرهای غیر اصل روی اجناس تقلبی، بهترین توصیه ما به شما خرید از مراکز و نمایندگی های معتبر چرم است.

معتبرترین مراکز فروش چرم گاوی در ایران

همانطور که قبلا عرض کردیم تشخیص وخرید چرم گاوی اصل از نوع مصنوعی آن کمی مشکل است. ما نکاتی را به صورت عمومی برای تشخیص چرم اورجینال گفتیم و همچنان معتقدیم با ورود نمونه های مصنوعی از چرم گاوی، نشانه های فوق هم قابل تقلب هستند یعنی تولید و حک کردن مهر تقلبی و تزریق عطر به چرم مصنوعی کاری برای متخلفان ندارد. بنابراین خرید از مراکز معتبر و سایت های چرم گاوی نظیر سایت اینترنتی چرم ایران به شما در انتخابی مطمین کمک میکند و شما میتوانید با مشاوره رایگان با ما انتخاب و خریدی آسان داشته باشید.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید