فروش سایت
خانه / رادمان / مرغوب ترین انواع چرم گاوی اصل

مرغوب ترین انواع چرم گاوی اصل

چرم های گاوی مرغوب چند نوع هستند و چه مشخصاتی دارند؟ انواع مرغوب چرم گاوی توسط کدام فروشگاه ها به فروش میرسد؟ در ادامه ما را همراهی کنید.
چرم های انواع مختلفی دارد که به دو گروه تقسیم میشوند. این رده بندی براساس ماده اولیه ایی است که چرم از آن حاصل میشود. چرم طبیعی و چرم مصنوعی این دو نوع هستند. در چرم طبیعی باید انواع حیوانات مثل گاو، گوسفند، شتر، شترمرغ و… کشتار شوند سپس پوستشون کنده شود. و وارده چرخه دباغی شده و به چرم تبدیل شود. پس سرو کار ما در با حیوانات و بافت حیوانی است. در مدل دوم یا همان چرم مصنوعی، دیگر قرار نیست موجودی کشته شود بلکه مهندسین مواد از طریق ترکیبات شیمیایی و پیلیمری با هم، چرم درست میکنند. و این چرم میزان تنوع آن بیش از چرم طبیعی است.

چرم گاوی اصل

انواع چرم گاوی مرغوب اصل

در زمینه چرم گاوی اصل باید گفت این محصول خام که از پوست گاو تولید میشود به دلیل طبیعی بودن لطافت و زیبایی خاصی دارد. این چرم در طی عما چرمسازی به مشتقات مختلفی تقسیم میشود که از جمله مهترین انواع چرم گاوی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
هر کدام از این ها به شکل خاصی تولید میشوند و ویژگی های منحصربه فردی دارند. از همین روی تولیدات مشترکی که از آنها ساخته میشود، ویژگی های خاصی به محصوال میدهند. مثلا انواع چرم های فوق را میتوان به کیف، پوتین، کفش، کمربند و … تبدیل کرد . ولی کفشی که از چرم اشبالت تولید میشود با کفشی که از چرم ورنی تولید میشود فرق دارد. در چرم ورنی سطح کفش براق است ولی در اشبالت مات و کدر است.

فروشگاه عرضه انواع چرم گاوی

فروشگاه های مختلفی عرضه انواع چرم گاوی را جهت مصارف مختلف برعهده دارند ولی تولیدکنندگان چرم گاوی برای محصولات خود برندی جداگانه دارندو از همین رو نمایندگی های مخصوص به خود را برای توزیع ایجاد میکنند. شما با انتخاب برند مورد نظر و مراجعه حضوری یا غیرحضوری محصولات خود را خریداری کنید.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید