فروش سایت
خانه / چرم گاوی طبیعی / فروش چرم گاوی کمربندی طبیعی

فروش چرم گاوی کمربندی طبیعی

چرم گاوی کمربندی چه ویژگی هایی دارد؟ این نوع چرم ها در کدام شهرهای ایران تولید می شوند؟ شرایط فروش عمده این محصول چرمی طبیعی چگونه است؟
چرم های گاوی یکی از انواع چرمهایی ست که به دلیل امکان تغییر ضخامت، اجازه تولید محصولات متنوعی را به تولیدکنندگان می دهد؛ اما توجه داشته باشید که حتما به هنگام خرید و فروش این چرمهای طبیعی و اصل، متناسب با نوع محصولی که قرار است ساخته شود، ضخامت و کیفیت آن انتخاب گردد.
به عنوان مثال چرم گاوی کمربندی حتما میبایست ضخیم و دارای استحکام و دوام زیادی باشد تا بتوان از آن کمربندهای مختلف مردانه و زنانه را تولید نمود.
هرچند، این موضوع نیز مدنظر تولیدکنندگان قرار می گیرد که چه نوع کمربندی هم قرار است تولید و به بازار جهت فروش عرضه گردد! اجازه دهید مثالی بزنیم. به عنوان مثال، چرمی که برای کمربندهای رسمی و اسپرت مورد استفاده قرار می گیرند، به نسبت از چرم گاوی تولیدی کمربند ورزشی و پهلوانی ضخامت کمتری دارد.
هم اکنون امکان سفارش عمده چرم های گاوی مرغوب و درجه یک ایرانی برای مشتریان فراهم گردیده و از آنجا فروش در حجم بالا انجام می گیرد، قیمت ها بسیار مناسب می باشند.

مطلب پیشنهادی

فروش چرم طبیعی گاوی اعلا

همه ما می دانیم در بین انواع چرم،چرم طبیعی گاو  به خاطر اینکه انواع گوناگونی دارد در دنیای چرم  طرفداران بسیار زیادی را  به خود جذب کرده است و بیشتر تولید کنندگ

دیدگاهتان را بنویسید