فروش سایت
خانه / چرم شتری / فروش چرم طبیعی شتر در اصفهان

فروش چرم طبیعی شتر در اصفهان

چرم شتر از جدیدترین انواع چرم طبیعی است که برای دوخت کیف و کفش فروش می رود. چرم رادمان نوع سوپر و صادراتی این فرآورده دباغی شده را در اصفهان و سایر شهرها نیز عرضه می نماید.

برای دوخت کیف اداری مردانه، برخی از کیف های دوشی ایستا و نیز اکسسوری ها نیاز است که از یک چرم محکم و ایستا استفاده شود از همین روی پیشنهادی که می توانیم داشته باشیم استفاده از چرم طبیعی شتر است. چرم شتر ممتاز و اعلا ضخامتش بالا بوده و به طور نرمال بین 1.4 تا 2 میلیمتر ضخامت دارد. همچنین استحکام کششی این چرم بالا است به این معنی که اگر بخواهید چرم طبیعی شتر را با دست بکشید هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد. این موضوع نکته مهمی می تواند باشد بخصوص زمانی که بخواهید یک کیف بزرگ مثل کیف اداری چرم بدوزید و قرار است وسایل و لازم سنگینی داخل آن قرار دهید. در این وضعیت اصلا نباید چرم کش آید که خب چرم شتر اعلا می تواند این نیاز را مرتفع نماید.

شرکت بازرگانی چرم رادمان نوع سوپر و ممتاز چرم طبیعی شتر را به فروش می رساند. این چرم اصل از هر لحاظ عالی است و خواهان بسیاری در شهرهای مختلف ایران از جمله اصفهان دارد.

اگر چه چرم شتر طرح دار هم قابل تولید است و صد البته که موجود می باشد ولی پرطرفدارترین و پر فروش ترین نوع چرم شتر چرم هورس شتری است که ظاهری خاص همراه با افکت هایی زیبا داشته و برای دوخت کیف و کفش عالی است.

چرم شتری که از طریق این سایت به فروش می رسد تولید شهر مشهد بوده و از هر جهت این ماده دباغی شده فوق العاده است. ویژگی منحصربفرد چرم هورس شتری به فروش رسیده ضد آب بودن اش هست و اینکه تنوع رنگی بالایی دارد.

لازم به ذکر است که علاوه بر چرم هورس شتر، بازرگانی رادمان چرم هورس بزی مرغوب را نیز دارا بوده و آن را به صورت مستقیم به شهرهای مختلف ایران از جمله اصفهان توزیع می نماید. شرکت بازرگانی رادمان پیش تر چرم های شتری خود را به استان های اهواز، کرمان، کرج، تهران و … نیز ارسال نموده است.

کفتنی است که این مرکز با حذف واسطه ها چرم های شتری خود را به قیمت کارخانه عرضه می نماید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

تنها مرکزی که قادر است محصولات تولید شده با چرم خام شتر ضد آب بسازد کارخانه آفتاب مشهد است. چرم رادمان به صورت مستقیم انواع اجناس تولیدی را بی واسطه با قیمت کار

دیدگاهتان را بنویسید