رادمان
خانه / چرم شتری / فروش چرم شتر در تهران

فروش چرم شتر در تهران

چرم شتر مشهد بالاترین کیفیت را در میان انواع چرم های ساخته شده دارد. شرکت رادمان به صورت مستقیم، انواع چرم شتری مرغوب را با تنوع رنگی در تهران و سایر مراکز استان ها به فروش می رساند.
چرم شتر را اکثرا به استحکام عالی و توان کششی بالایش می شناسند از همین روی در بسیاری از مواقع تولیدکنندگان چرم شتر را جایگزین مناسب و شایسته ای برای چرم خام گاوی می دانند.

در داخل ایران اکثرا از چرم شتر مرغوب و با کیفیت برای دوخت کیف های محکمی همانند کیف اداری، کیف دوشی، کیف پاسپورتی و نیز کفش های چرمی زنانه و مردانه استفاده می شود درحالیکه جستجوی عبارت انگلیسی چرم شتر در گوگل نشان می دهد که در کشورهای خارجی چرم شتر را بیشتر برای روکش مبلمان و صندلی های تک نفره استفاده می کنند که دلیل این امر هم تراکم بالای الیاف چرم شتر طبیعی است.

در حال حاضر بهترین، زیباترین و خاص ترین چرم شتر ایران در مشهد تولید می گردد و از شهرهای تهران، تبریز، کرمان و دیگر شهرها مشتریان بسیاری خواهان خرید چرم شتر این منطقه هستند. ضد آب بودن و تنوع طرح و رنگ از مهمترین شاخصه های چرم شتر تولید مشهد می باشد. مغازه داران، تولیدکنندگان و صادرکنندگان محترم ساکن تهران می توانند با سفارش و خرید چرم شتر اعلا از شرکت بازرگانی چرم رادمان به صورت مستقیم و با پایین ترین نرخ چرم خود را سفارش بدهند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

تنها مرکزی که قادر است محصولات تولید شده با چرم خام شتر ضد آب بسازد کارخانه آفتاب مشهد است. چرم رادمان به صورت مستقیم انواع اجناس تولیدی را بی واسطه با قیمت کار

دیدگاهتان را بنویسید

 
تماس با ما درباره ما