فروش سایت
خانه / چرم شتری / فروش چرم شتر در بازار تهران

فروش چرم شتر در بازار تهران

فروش چرم شتر در بازار تهران و نیز شهر های دیگر گاهاً بر اساس برند و البته به صورت خام هم انجام  می شود. اما نکات مهمی را در زمان خرید چرم طبیعی باید در نظر گرفت که طعمه کلاهبردار ها نشد.

در مورد دسترسی به چرم شتر در کشور باید بگوییم که از کشور هایی چون هند و امارات کمتر فروش چرم شتر در داخل کشور ما وجود دارد. اما با این حال تولید چرم و صنعت چرم طبیعی سال ها است که در ایران انجام می گردد.

تاریخچه تولید چرم در ایران نشان می دهد که اولین کارخانه جدید و پیشرفته در سال ۱۳۱۱ را اردشیر یگانگی در شهر همدان تأسیس نمود.

اما این روز ها چرم مصنوعی هم در بازار هست. و باید بتوان چرم اصل طبیعی را از مصنوعی شناخت.

برای شناخت چرم طبیعی از حس بویایی و نیز لامسه خود می توانید استفاده کنید. عدم انعکاس یکنواخت نور هم می تواند راهکار دیگر تشخیص چرم طبیعی باشد.

فروش چرم شتر با قیمت ارزان

اما در بازار تهران و شهر های بزرگی مثل مشهد که تولید کننده انواع چرم طبیعی است، فروش چرم شتر بهتر انجام می شود. چرم شتر به دلیل کیفیت بالایش در بین انواع دیگر قیمت ارزانی ندارد. ولی با خرید مستقیم می توان حداقل حباب واسطه ها را از بین برد.

فروش چرم شتر

در فروش چرم شتر تراکم بالای این نوع چرم سبب کیفیت بهتر و بازار پسندی روز افزون شده است.

صنعت چرم هم اکنون شرایط را برای تولید و فروش چرم شتر با رنگ ها و طرح های مختلف فراهم کرده و همین سبب می شود تا سلیقه طیف وسیعی از کاربران و مشتریان بازار داخلی و خارجی را پوشش دهد.

منبع: بازار چرم شتری

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

تنها مرکزی که قادر است محصولات تولید شده با چرم خام شتر ضد آب بسازد کارخانه آفتاب مشهد است. چرم رادمان به صورت مستقیم انواع اجناس تولیدی را بی واسطه با قیمت کار

دیدگاهتان را بنویسید