فروش سایت
خانه / چرم قوچ / فروش چرم خام قوچ در ایران

فروش چرم خام قوچ در ایران

چرمی که از پوست حیوانات به دست می آید دارای انواع مختلفی است. به طور کلی از پوست حیوانات اهلی چرم تهیه می گردد که با توجه به ضخامت پوست حیوان دارای چرم سبک، چرم نیمه سنگین و چرم سنگین می باشد.

چرم خام قوچ از جمله چرم هایی است که به دلیل کیفیت بالای آن به تازگی تولید و عرضه می گردد. این چرم حدود 8.5 تا 9.5 فوت یا پا بر حسب جثه حیوان است. این چرم در دسته بندی چرمهای نیمه سنگین قرار دارد. 

فروش چرم خام قوچ در ایران

ویژگی های چرم خام قوچ را عنوان کنید

ویژگی های چرم خام قوچ را عنوان کنیدچرم خام قوچ از بافتی محکم و متراکم برخوردار است. ضخامت چرم قوچی بالای یک و دو دهم بر حسب سن قوچی که از پوست آن این چرم را تهیه می کنند است.  دامنه استفاده از آن نیز بسیار زیاد می باشد. استحکام لازم و تنوع رنگی بالایی دارد. از ساخت کیف و کفش تا در ساخت و تهیه لباس های چرمی از آن استفاده می گردد.

از چرم های قوچی در روکش صندلی ماشین هم استفاده می شود. برای تبدیل پوست قوچ به چرم لازم است تا فرآیند دباغی بر روی آن صورت گیرد. برای تبدیل پوست می بایست ابتدا پوست شسته شود و یک سری از بافت های مازاد در آن حذف شود. پس از آن مو و پشم از پوست جداسازی می شود. بعد از این مرحله عملیات رنگ زنی به پوست نیز انجام می شود تا چرم مورد نظر در رنگها و طرح های مختلف شکل و تهیه شود.

چرم های قوچی به دلیل سطح صافی که دارند دارای ظاهری مانند چرم های گوساله می باشد.به دلیل سبک وزنی از آن برای تولید مصنوعات چرمی مانند کیف های پول مردانه و کیف دستی زنانه استفاده می شود. رنگ پذیری این چرم خیلی خوب است و به همین دلیل از تنوع رنگ روشن نیز بهره می برد. بر روی این چرم به راحتی می توان طرح های چاپی و نوین را برای تولید کارهای اسپرت انجام داد. فروش چرم خام آن از قیمت مناسبی برخوردار است.

قیمت فروش چرم خام قوچ در کشور

قیمت فروش چرم خام قوچ در کشوردر کشور ما به لطف وجود دام زیادی که توسط دامداران و عشایر پرورش داده می شود، پوست زیادی یافت می شود و کسانی که در راستای جمع آوری پوست فعالیت می کنند، اقدام به خرید این پوست ها نموده و آنها را به کارخانجات دباغی پوست برای تهیه چرم ارسال می کنند.

کارگاه های زیادی نیز وجود دارند که در جهت صنایع تبدیلی پوست به چرم فعالیت می کنند. چرم قوچ از جمله چرم های با کیفیت است که در کشور ما تولید و عرضه می گردد. چرم خام دارای قیمتی مناسب است و بیشترین سود نصیب کسانی می شود که چرم را تبدیل به مصنوعات چرمی می نمایند. 

دیدگاهتان را بنویسید