فروش سایت
خانه / رادمان / فروش اینترنتی چرم خام گاوی در مشهد

فروش اینترنتی چرم خام گاوی در مشهد

در مشهد، فروشندگان اقدام به خرید و فروش اینترنتی چرم خام گاوی کرده اند؛ اما متاسفانه تاکنون موفق به کسب درآمد بالا از این طریق نشده اند.
فروشندگان حوزه چرم هرازگاهی با یک سری روشها که به ظاهر مدرن؛ اما در باطن تکراری و غیر مفید هستند، سعی می کنند در معاملات خود تاثیر مثبتی بگذارند. لکن این اتفاق هرگز نمی افتد. اخیرا نیز فروشندگان چرم در مشهد (چه کمپانی ها، چه تولیدکنندگان و چه فروشندگان عادی) اقدام به راه اندازی فروشگاه های اینترنتی مجزا کرده اند تا بلکه از آن طریق بتوانند به میزان فروش خود بیفزایند. بیشترین محصولی هم که از این روشها معرفی می شود، چرم گاوی است.

اما چرم گاوی چه مزیتهای دارد؟ چرا روی چرمهای دیگر تبلیغات کلانی انجام نمی شود؟ آیا دلیل اینکه جواب نمی گیرند، این است که فقط روی یک محصول متمرکز شده اند یا سبب دیگری دارد؟ بهرحال اول از همه باید بدانیم چرا روی چرم گاوی اینهمه تبلیغ می شود و مزایای آن چه می باشد؟

چرم گاوی چه مزیتهایی دارد؟

  • چرم گاوی بیشتر از سایر چرمها در دسترس است و از همان ابتدای شروع صنعت چرمسازی در کشور، این چرم بوده و هست.
  • قابلیت انعطاف چرم گاوی بالاست. در واقع تولیدکنندگان می توانند انواع صخامتها، طرحها، رنگها و برشها را روی آن اعمال کنند؛ بدون اینکه ذره ای دچار محدودیت شوند.
  • چرم گاوی بعلت فراوانی در بازار، قیمت بسیار ارزانی هم دارد. هرچند چرمهای دیگر مثل چرم بزی نرخ پایینتری دارند؛ لکن چرم گاوی با توجه به ویژگی هایی که ذکر شد، واقعا نرخ بسیار ایده آلی دارد.
  • چرم گاوی در تولید تمامی اکسسوری ها و در تمامی حوزه ها کاربرد دارد. از آن می توان برای تولید البسه استفاده کرد؛ در تولید کیف و کفش و کمربند و … بهره برد و حتی برای روکش مبلمان و صندلی های خودرو نیز به کار برده می شود.
چرم گاوی خام

آیا فروش اینترنتی چرم گاوی موثر خواهد بود؟

کاربردهای چرم گاوی را دانستیم. با این وصف قطعا فروشش بالاتر از سایر مدلهاست؛ اما چرا در اینترنت و بستر مجازی، از آن نمی توان بهره گرفت؟ دلیلش تبلیغات نادرست در فضای مجازی است.

فروشندگان ما اقدام به تهیه یک سایت کاتالوگی کرده اند که فقط به معرفی انواع چرمها می پردازد. لکن به این موضوع فکر نکرده اند که این سایت را مشتریان چگونه از بین میلیونها سایت فارسی زبان در حوزه چرم و چرمسازی پیدا کند؟ آیا تمهیداتی اندیشیده اند که مشتری به مکان در اینترنت مراجعه کرد، سایت مدنظر آنها را ببیند؟ طبیعتا خیر. هدف راه اندازی سایت بود که حاصل شد؛ دیگر با بقیه اصول کاری ندارند.

با این وضع نباید هم فروشی از سمت اینترنت عایدشان شود. وقتی سایت به مشتریان معرفی نشده است، چگونه می توانند از آن انتظار درآمدزایی داشته باشند؟ این اتفاق نه تنها در بازار چرم ایران، بلکه در همه حوزه ها می افتد و تنها علتش همانطور که گفتیم، عدم تخصص در استفاده از بستر مجازی می باشد.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید