فروش سایت
خانه / رادمان / فروش انواع چرم طبیعی طرح دار

فروش انواع چرم طبیعی طرح دار

قطعا می دانید انواع چرم طبیعی طرح دار چرا تولید شده و به چه کاری می آید ولی آیا تمام مراکز فروش و عرضه را می شناسید؟ مزیت های رقابتی هر یک را می دانید؟

چرم طبیعی و محصولات چرمی زیرمجموعه صنعت پررونق مد هستند و چون مد روز دائما در حال تغییر است، حوزه چرم نیز بایستی پا به پای آن تغییر کند لذا آنچه که امروزه شاهدش هستیم تولید و فروش انواع چرم طبیعی ساده و طرح دار است که در حوزه پوشاک، کیف و کفش مستقیما استفاده می شود.

انواع چرم طبیعی

همانطور که می دانید چرم طبیعی و خام تولید شده در ایران مجموع 5 نوع چرم بزی، گاوی، شتری، گوسفندی و شترمرغ است که این موارد را می توان در سه دسته چرم سبک، چرم نیمه سنگین و چرم سنگین جای داد.

نکته مهم حائز اهمیت اینکه فارغ از ضخامت، گرید، رنگ و حتی ساده یا طرح دار بودن رخ چرم های طبیعی، همگی چرم ها بنا به موقعیت و شرایط خاص در دوخت و تولید انواع محصولات نظیر پوشاک، کیف، کفش، کمربند، روکش مبلمان و صندلی، کف پوش، رومیزی و … کاربرد دارند.

فروش چرم طرح دار

انسانها زیباپسند و تنوع طلب اند و این دو مورد کافی است تا تولیدکنندگان و چرم سازان با گسترش مد روز به فکر ساخت و تولید انواع چرم طرح دار برآیند. در واقع چرم های طرح دار کمک حال چرم دوزان است تا آنها را یاری کند با نمونه چرم های چاپی، محصولات متفاوت تری بدوزند. یکی از مزایای استفاده از انواع چرم طبیعی طرح دار این است که وقتی یک کیف با چرم طبیعی طرح دار دوخته می شود نه تنها یک محصول شیک و لاکچری عرضه می گردد بلکه ارزش افزوده کار به مراتب بالاتر خواهد رفت و شخص دوزنده و کارگاه تولیدی سود بیشتری آیدشان می شود.

از آنجایی که زحمت تولید چرم های طبیعی طرح دار و افکت دار بیشتر از ساخت نمونه چرم های ساده است لذا بدیهی است که این مورد در قیمت هم تاثیرگذار خواهد بود.

ساده ترین راه خرید چرم های طرح دار مغازه های شهرتان هستند ولی این را هم در نظر بگیرید که یک مغازه چرم فروشی هر چه قدر هم بزرگ باشد باز هم در ارائه چرم های متنوع محدودیت دارد و یا ممکن است طرح مورد علاقه شما در آن فروشگاه نبوده و فقط شرکت خاصی عرضه کننده آن است.

محض اطلاع عرض می کنیم که سایت های فروش اینترنتی را دست کم نگیرید بخصوص آنهایی را که بطور مستقیم و با نرخ کارخانه چرم عرضه می کنند. در پایان ذکر می نماییم که امکان ارسال چرم و محصول با استفاده از پیک، پست، تیپاکس، اتوبوس و باربری هم وجود دارد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید