فروش سایت
خانه / رادمان / فروشگاه انواع چرم گاوی

فروشگاه انواع چرم گاوی

انواع چرم گاوی کدام است و چگونه تولید میشود؟ معتبرترین فروشگاه جهت عرضه انواع چرم گاوی در ایران کجاست و چگونه باید با آن در ارتباط بود؟ در ادامه پیرامون این موضوعات صحبت میکنیم.
چرم ها امروزه حرف اول را در صنایعتولید محصولات چرمی میزنند و انواع مختلف چرم در این زمینه کاربرد دارد. عمده ترین چرم هایی که در زمینه تولید پوشاک و کیف و کفش استفاده میشود از نوع چرم طبیعی است که این نوع چرم از طریق پوست حیوانات تولید میشوند و طی فرایند های مختلف از حالت پوست به چرم تبدیل میشود. در زمینه چرم طبیعی، نوع گاوی آن بیشتر از بقیه استفاده میشود و انواع مختلفی از آن ساخته شده و در مصارف مختلف وارد سیستم تولید میشود.

انواع چرم گاوی و مصارف آن

چرم ها در حالت کلی به دو گروه چرم سبک و سنگین تقسیم میشود که سبک یا سنگین بودن چرم به ابعاد و ورن و ضخامت چرم بستگی دارد. چرم های گاوی و گاومیش نمونه ایی از چرم های سنگین هستند و ضخامت بالایی دارند ولی چرم های گوسفندی و بزی از نوع سبک بوده و ضخامت کمتری دارد. چرم گاوی به دلیل ضخامت زیادی که دارد در طی مراحل آخر عمل دباغی، وارد بخش برش گاری شده و به ابعاد و اندازه های مختلف در می آید که این امر خود باعث تولید انواع چرم گاوی میشود که مهمترین آنها عیارتند از:
  • چرم گاوی فلوتر
  • چرم گاوی جیر
  • چرم اشبالت
  • چرم میلینگ
  • چرم ورنی
  • چرم نبوک
  • و…
البته مدلها بسیار زیاد است و به رده های کوچکتر تقسیم شده ولی ما به همین اندازه بسنده میکنیم. مصارف استفاده هر کدام از این چرم ها متفاوت است ولی عمده محصولات تولیدی از آتها عبارتند از: کیف، کفش، کلاه، کمربند، فرش و…
فروش چرم گاوی

فروشگاه عرضه انواع چرم گاوی

فروش انواع چرم گاوی توسط نمایندگی های هر شهر و یا استان انجام میشود که با دریافت این محصولات از تولید کنندگان چرم گاوی و توزیع و فروش آنها در بین مشتریان و خریداران به این امر میپردازد. فروشگاههای بزرگ با داشتن مقدار بالایی از انواع چرم های گاوی، هم قیمت مناسبتری دارند و نیز معتبرتر هستند. چهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید