فروش سایت
خانه / پوست چرم شتر / فروشنده عمده پوست چرم شتر

فروشنده عمده پوست چرم شتر

کارخانه داران و صادرکنندگان معمولا میزان خرید پوست چرم شتر شان بالا است و انتخاب فروشنده ای که قیمت مناسبتر و در عین حال پوست مرغوبتری ارائه دهد می تواند مقرون بصرفه تر باشد.

به طور کلی میزان ذبح دام های حلال گوشت در ایران به خاطر نیاز به فرآورده های لبنی و گوشتی این احشام، بالا است در نتیجه همیشه مقدار فراوانی پوست چرم خام در کشور وجود داشته و دست فروشنده برای صادرات آن به کشورهای خارجی و نیز عرضه آن به کارخانه های چرم سازی جهت دباغی پوست و تبدیل آن به چرم کاملا باز است.

یکی از انواع پوست چرم خام که مورد توجه می باشد پوست چرم شتر است. شتر به دلیل آنکه در شرایط سخت و دشوار آب و هوایی زندگی می کند پوست بسیار محکم و مقاومی دارد از همین روی می توان از آن استفاده های بخصوصی در ساخت تسمه های صنعتی، صنعت هوانوردی، خودروسازی و نیز دوخت محصولات مرسومی همانند کیف و کفش نمود.

پوست چرم شتر در شهرهایی با آب و هوای گرم و خشک و بیابانی همچون شهرهای استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی بسیار است بنابراین به نظر می رسد که فروشنده این خطه از کشور بهتر بتواند انواع پوست چرم شتر و نیز پوست دیگر احشام را بفروشد.

علاوه بر استفاده های مختلفی که از پوست چرم شتر می شود، چرم شتری هم کارکردش بالا است. این چرم فوق العاده محکم بوده و استحکام کششی فوق العاده ای دارد.

شرکت بازرگانی چرم رادمان به صورت مستقیم و بدون واسطه پوست چرم شتر را به فروش عمده می رساند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مدیر بخش فروش اینترنتی که در واقع فروشنده این محصول است در تماس باشید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

تنها مرکزی که قادر است محصولات تولید شده با چرم خام شتر ضد آب بسازد کارخانه آفتاب مشهد است. چرم رادمان به صورت مستقیم انواع اجناس تولیدی را بی واسطه با قیمت کار

دیدگاهتان را بنویسید