فروش سایت
خانه / کیف چرم گاو دوشی / عمده فروشی کیف چرم گاو دوشی جدید

عمده فروشی کیف چرم گاو دوشی جدید

بعضی از وسایل هستند که جزو ملزومات زندگی به حساب می آیند و به همین دلیل باید آنها را تهیه نمود. کیف چرم گاو یکی از این ابزارها است که به فرد کمک می کند تا بتواند لوازم خود را به راحتی توسط آن جا به جا کند و از آن جا که به صورت رو دوشی است هیچ فشاری نیز بر جسم فرد وارد نخواهد شد و در نهایت سلامت می توان از آن استفاده کرد.  

عمده فروشی کیف چرم گاو دوشی جدید

درجه بندی انواع چرم گاوی

درجه بندی انواع چرم گاوییکی از جانورانی که از پوست آن برای به دست آوردن چرم استفاده می کنند گاو است که ویژگی های منحصر به فرد خودش را دارد.
این چرم از لحاظ ضخامت مناسب است و از چرم بزی بسیار بهتر عمل می کند که برای ساختن منسوجات محکم تر مانند کیفها بهتر است که از این ماده مصرف شود.
با این حال نباید فراموش کرد که چرم گاوی نیز درجه بندی مخصوص به خودش را دارد و از لحاظ کیفیت به چند دسته تقسیم می شود.

چرم ممتاز به صورت کاملا صاف و صیقلی در می آید و همه قسمت های آن دارای ضخامت یکسانی است.
همچنین بر روی آن هیچگونه آثار زخمی نیز دیده نمی شود که این موضوع نشان می ده که برش پوست از بدن حیوان با نهایت دقت و به درستی صورت گرفته است.
انواع چرم گاوی این خاصیت را دارند که بتوانند منسوجات مختلفی را ایجاد نمایند که کیف های چرمی در حال حاضر یکی از بیشترین تولیدات در این بخش را به خود اختصاص داده است.

نحوه قیمت گذاری کیف چرم گاو

نحوه قیمت گذاری کیف چرم گاوبرای اینکه بتوان قیمت گذاری بر روی یک محصول انجام داد باید فاکتورهای مهمی را در نظر گرفت.
برای تولید هر محصولی باید مواد اولیه ان را تهیه کرد که همین موضوع بخش اعظمی از قیمت نهایی محصول را شامل خواهد شد.
قیمت چرم تازه یکی از مسائلی است که می تواند به صورت مستقیم بر روی ارزش کیفها تاثیر بگذارد و مرتبا با گذشت زمان به روز تر می شود.

البته دستگاه ها و امکاناتی که برای تولید کیفها به کار برده می شوند نیز مهم هستند و هر چقدر قیمت این تجهیزات پایین تر باشد، کیف نیز در نهایت با بهای مناسب تری به دست مشتری می رسد .
با در نظر گرفتن تمام این موارد قیمت کیف چرمی در کشور نشان می دهد که تلاش های زیادی در بخش تولید انجام گرفته است و شرایط به گونه ای ایجاد شده که همه افراد قادر باشند با پرداخت هزینه کمی است محصول ارزشمند را تهیه کنند و از آن بهره ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید