فروش سایت
خانه / رادمان / عرضه نیم بوت چرم گاوی ایران

عرضه نیم بوت چرم گاوی ایران

نیم بوت کفشی است که در شکل اصلی چکمه ولی با طرح های جدیدتری ارائه می گردد و توسط شرکت هایی مثل چرم ایران با استفاده از چرم های گاوی تولید شده و به بازار عرضه می شود.
نیم بوت نوعی کفش است که از چکمه الگو برداری شده و توسط شرکت های مطرحی همچون چرم ایران با استفاده از چرم های حیوانی سنگین گاوی یا چرم های بوفالو تولید می شود. در واقع نیم بوت همان پوتین است که با طراحی های بسیار مدرن و همگام با مد عرضه می شود و تا بالای قوزک پا را می پوشاند.
بوت نیز در همان طرح نیم بوت است که سطح پوشش پا را تا زیر زانو گرفته است اما برخی از مدل های بوت امروزه در شرکت های مد تولید می شوند که پا را تا زانو می پوشانند.
به طور کلی نیم بوت و سایر کفش ها از محصولات مهمی هستند که با استفاده از چرم تولید شده اند و هرساله بر طرح و مدلشان تغییرات زیادی صورت می گیرد.
این محصولات در کنار پوشاک و محصولات چرمی دیگر از صنایع تولید شده توسط شرکت چرم ایران به شمار می روند و با استفاده از تجهیزات اتوماتیک مرحله دوخت را طی می کنند.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید