فروش سایت
خانه / چرم گاوی طبیعی / عرضه مستقیم چرم گاوی اصل

عرضه مستقیم چرم گاوی اصل

چرم گاوی اصل را چطور از غیر اصل آن تشخیص دهیم؟ در کدام شهرها عرضه مستقیم چرم گاوی طبیعی انجام می گیرد؟ بهترین انوع چرمهای گاوی کدامند؟
چرمهای گاوی طبیعی یا اصل یکی از پرطرفدارترین و البته پرکاربردترین انواع چرمها در این حوزه به شمار می روند، از این رو تولید آن هم در ایران با حجم خوبی صورت می پذیرد و این امکان را به مشتریان می دهد که در سفارشهای عمده و حجم بالا حتی رنگ مدنظر خود را هم مشخص نمایند.
یک سوالی که از سوی برخی مشتریان زیاد پرسیده می شود اینست که بهترین نوع چرمهای گاوی چیست؟
در پاسخ به این سوال بایستی اشاره کرد که این موضوع بستگی به محصولی که شما قرار است تولید کنید دارد؛ به عنوان مثال اگر قرار است انواع کیف چرمی ساخته شود، باید ضخامت و نوع چرم حتما کیفی باشد و مثلا چرم گاوی مبلی به کار نمی آید.
و اما برای تشخیص چرمهای اصل از غیراصل می توانید از مراکز معتبر خرید داشته باشید که به فروشنده اعتماد کنید، که این راحت ترین راه است.
اما یکی دیگر از راه های آسان اینست که چرمهای اصل و طبیعی، در تمامی قسمت ها شکل یکنواخت ندارند و ممکن است طرح ظاهری و خطوط آن مانند هم نباشد؛ در حالی که چرمهای کارخانه ای یا مصنوعی چون توسط دستگاه تولید می شوند، در تمامی بخشها دارای تار و پود و ساختار و ظاهر یکسان است.
سوالی که وجود دارد اینست که کدام شهرها عرضه مستقیم چرم های گاهی اصل را دارند، باید بگوییم خبر خوب اینکه هم اکنون امکان عرضه مستقیم در تمامی شهرهای ایران امکان پذیر شده و مشتریان در هر شهری که باشند دیگر دغدغه ای از این بابت نخواهند داشت و بار به راحتی به دست آنها خواهد رسید.

مطلب پیشنهادی

فروش چرم طبیعی گاوی اعلا

همه ما می دانیم در بین انواع چرم،چرم طبیعی گاو  به خاطر اینکه انواع گوناگونی دارد در دنیای چرم  طرفداران بسیار زیادی را  به خود جذب کرده است و بیشتر تولید کنندگ

دیدگاهتان را بنویسید