فروش سایت
خانه / چرم کله گاوی / عرضه مستقیم چرم کله گاوی

عرضه مستقیم چرم کله گاوی

چرم کله گاوی در تولید چه محصولاتی به کار میرود؟ فروشگاههای عرضه چرم کله گاوی در ایران کجاست و چگونه باید با آنها در ارتباط بود؟ دوستان گرامی لطفا ما را تا پایان همراهی بفرمایید.
چرم اساسی ترین ماده برای تولید محصولات چرمی مختلف همچون کیف، کفش، کمربند، فرش و… به کار میرود. چرم ها در دو گروه مختلف تقسیم میشوند: چرم طبیعی و چرم مصنوعی که نوع طبیعی آن از پوست حیواناتی همچون گاو، گوسفند، شترمرغ، شتر و … تولید میشود. در مقابل چرم مصنوعی را داریم که بافت حیوانی و طبیعی ندارد بلکه از واکنش های ترکیبی در مواد شیمیایی پدید می آید.

محصولات حاصل از چرم کله گاوی

همانطور که در بالا عرض کردید، چرم های طبیعی از پوست حیوانات مختلفی تولید میشوند. که یکی از بهترین و مرغوبترین چرم ها از پوست گاو بدست می آید. که به وسیله دباغی از حالت فسادپذیر خارج شده و به صورت پایدار و مقاوم و در عین حال نرم و اطیق در می آید. از چرم کله گاوی مشتقات مختلفی حاصل میشود که مهمترین زیر رده های چرم گاوی عبارتند از:
  • چرم اشبالت
  • چرم ورنی
  • چرم نبوک
  • چرم فلوتر
  • و …
انواع چرم گاوی بر اساس ساختار و طرح هایی که دارند در تولید محصولات مختلف کاربرد دارد. ضخامت چرم گاوی، برش پذیری و تنوع بالای این چرم آن را به پرمصرفترین ماده اولیه برای تولید محصولاتی مثل کیف، کفش، کمربند و سایر محصولات چرمی بدل کرده است.
چرم کله گاوی

مراکز عرضه مستقیم چرم کله گاوی

در خصوص تولید چرم گاوی باید وارد بعدی بسیار بالاتر شد زیرا الان بهترین و مرغوب ترین چرم تولید کننده محصولات چرمی از چرم گاوی که به دلایی که در بالا گفتیم بهترین گزینه برای توسعه این صنعت است. کارخانه جات همواره سعی در افزایش تولید و کیفیت این محصول دارند و یک رقابت بزرگی میان تولیدکنندگان به راه انداخته که بی شباهت به رقابت تسلیحاتی نیست! اگر شما هم تمایل به خرید این محصولات را دارید بهتر است برای خرید مستقیم به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید. برای آشنایی با فروشندگان عمده این کالا با ما در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید