فروش سایت
خانه / چرم شتری / عرضه مستقیم چرم طبیعی شتر کارخانه آفتاب

عرضه مستقیم چرم طبیعی شتر کارخانه آفتاب

کارخانه آفتاب مشهد جزو اولین مرکز تولید چرم طبیعی شتر می باشد که با کیفیتی عالی کارهای خود را عرضه می نماید. این سایت بطور مستقیم انواع چرم های این کارخانه را به فروش می رساند.

کارخانه آفتاب واقع در شهر مشهد، فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه انواع چرم طبیعی سبک و سنگین از سال 1350 آغاز نموده و توانسته فروش های بسیاری را در سطح داخلی و خارجی داشته باشد. این کارخانه با توجه به شروع تولید چرم طبیعی شتر در سال 1390 و به منظور گسترش فعالیت خود در سطح کشور، برند منط را تاسیس و ثبت نمود. محور فعالیت این شرکت بر تولید و عرضه مستقیم محصولات لاکچری شتری و بزی می باشد.

لازم به ذکر است که چرم طبیعی شتر کارخانه آفتاب مشهد یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع چرم های شتری تولید شده در کشور است که بسیاری از فروشندگان و تولیدکنندگان داخلی، کیفیت را تصدیق نموده و زیبایی چرم ها را تحسین کرده اند. این چرم ها ضخیم، ضد آب و دارای تنوع بسیار چاپ و فینیش بوده و به لحاظ کیفیت هم می توان آنها را در رده چرم های صادراتی قرار داد.

چرم طبیعی شتر برای تولید کیف و کفش عالی بوده و استحکامی بسیار بالا دارد.

در دوخت کیف های اداری، دوشی و دیگر محصولات، استفاده از چرم طبیعی شتری بالاخص چرم هورس شتر می تواند جذابیت فوق العاده ای را ایجاد نماید و در همین خصوص با توجه به تولید مقاوم ترین چرم شتر، موقعیت های خرید عمده و عرضه مستقیم را با مزیت های رقابتی از جمله قیمت فروش کارخانه فراهم ساخته ایم.
از طرفی با توجه به انجام فعالیت های اینترنتی در جهت عرضه مستقیم چرم طبیعی شتر، این مزیت نیز ایجاد می شود که بتوان پاسخگوی مشتریان در هر شهر و مکانی بود.

منبع: چرم رادمان

چرم شتر طبیعی کیفیت بسیار بالایی داشته و تنوع رنگ چرم های هورس شتری اش بسیار بالا است. بر خلاف تصور عموم این چرم طبیعی آفتاب بوی خوبی داشته و برای آن هایی که به دنبال تولید محصولات لاکچری هستند انتخابی ایده آل است.

عرضه مستقیم چرم طبیعی شتر کارخانه آفتاب

اطلاعات کافی درباره چرم طبیعی شتر

اطلاعات کافی درباره چرم طبیعی شتر  چرم شتری آفتاب از باکیفیت‌ ترین و ماندگارترین چرم های حیوانی ست. طرح و رنگ خاص و متمایز این چرم به صورت روز افزون مورد استقبال طراحان کفش و کیف چرم و مشتریان قرار می گیرد و به زودی جایگاه ویژه ای در محصولات چرم طبیعی خواهد داشت. اما صنعت چرم چطور به این جایگاه دست یافت.

آشنایی با مشخصات چرم شتری

شتر برای این نوع زندگی و سختی ها ساخته شده است.  این حیوان طی قرن ها تکامل، بدن خود را به یک ماشین سرسخت کویری تبدیل کرده است. 

طبیعی است حیوانی با آن همه قابلیت تحمل پذیری و سختی پذیری در بیابان های طاقت فرسا باید پوست و چرمی فوق العاده و بی نظیر داشته باشد.  این سختی ها چرم شتر، را بسیار خاص کرده است.

نکته قابل توجه دیگر رنگ چرم شتر، است،  رنگ پوست شتر با کمی تیرگی و روشنی همان قهوه ای شیک و منحصر به فرد است.

در صنعت تولید چرم با وجود پالایش های پیشرفته و به روز و با استفاده تکنیک های برنزه کردن چرم شتر بدون تغییر در کیفیت و دوام این چرم توانسته چرم شتر را برای علاقمندان به این چرم در رنگ ها و طرح های مختلف آماده کند.

وقتی انواع چرم شتر را با چرم گاوی مقایسه می شود، کیفیتی که چرم شتر دارد چرم گاوی ندارد و علت آن هم الیاف این چرم است. چرم شتر دارای ۱۰ برابر الیاف متراکم تر در هر سانتی متر مربع نسبت به چرم گاو است.

الیاف چرم شتر بیشتر باعث محکم بودن بیشتر چرم و مقاومت چند برابر کردن چرم شتر نسبت به چرم های دیگر می شود.

چرم شتر چرمی سفت و غیر قابل انعطاف می باشد. نرمی و لطافت چرم شتر به طور غیر قابل باوری حتی بیشتر از چرم گاو است.

از خصوصیات چرم شتر طبیعی مقاومت و زیبایی چشمگیر این نوع چرم در تولیداتی همچون انواع کیف پول، کیف دوشی، کیف های دستی و اداری و البته کفش استفاده می شود.

چرم شتر از چرم های بسیار خاص و طبیعی و منحصر به فرد است و همین امر باعث شده است تا تولید محصولات چرم شتری روند گسترش روز افزون در سطح بازار داخلی و خارجی داشته باشند. 

عوض شدن مد و رنگ لباس سالانه چیزی است که تاثیری بر ملزومات چرمی و خاص بودن تولیدات چرمی ندارد و چرم همیشه در بالاترین رده های سلایق مصرف کننده قرار دارد. به همین دلیل تقاضا و مصرف کنندگان محصولات مختلف چرمی روز به روز افزایش می یابد و دوام و کیفیت چرم نیز اهمیت زیادی در ان خواهد داشت. وقتی تولیدی با چرم شتر روانه بازار مصرف شود بی گمان طول عمر و جذابیتش آنقدر زیاد خواهد بود تا خریدار را ترغیب به خرید های بیشتر تولیدات چرمی شتر کند.

ویژگی چرم طبیعی آفتاب

ویژگی چرم طبیعی آفتاب چرم طبیعی از چرم هایی است که با خصوصیات خاص و ویژه ای مانند خصلت تنفسی و قابلیت عبور بخار آب، مقاومت زیاد و … از جایگاه خاصی در بین مصرف کنندگان برخوردار می‌ باشد.

البته امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و با بهره گیری از ماشین های صنعتی، چرم هایی (چرم‌ های مصنوعی) ساخته می‌ شوند که نه تنها همانند چرم های طبیعی بلکه در برخی موارد زیبا تر هم هستند. این چرم ‌ها به گونه ای ساخته می ‌شوند که در بسیاری از موارد تشخیص آن ها از چرم ‌های طبیعی بسیار دشوار است خصوصاً زمانی که چرم به یک کالا (محصول) تبدیل شده باشد. 

اما باز می ‌توان با روش های خاص یا در نظر گرفتن مواردی تا حدودی به طبیعی یا مصنوعی بودن چرم پی برد.

۱. از روی نقوش: 

در بافت چرم های مصنوعی الگویی خاص و مشخص به کار رفته که مرتباً در کنار هم و با یک فاصله مشخص تکرار می‌ گردد. 

تکرار این نقوش به صورت منظم، نشانگر ساخت چرم به وسیله دستگاه است (چرم مصنوعی).

این الگو ها و نقوش می‌ توانند در نوع گره، ریزی و درشتی خطوط، زبری و نرمی، خلل ها و فرج‌ ها دیده شوند.

2. از پشت چرم:

از تفاوت پوشش پشتی چرم نیز می‌ توان به مصنوعی یا طبیعی بودن آن پی برد. 

پشت چرم طبیعی حالتی پرز مانند دارد (گویی از خود چرم می‌ باشد) و به سختی کنده یا جدا می‌ شود. 

اما پشت چرم مصنوعی بیشتر از فوم ساخته شده یا مثل آستر چسب زده شده است. لذا وقتی لبه های دوخته شده را بر می گردانید نخ‌ های رشته شده و توری مانند دیده می‌ شوند. 

به عبارتی تار و پود نخی در پشت چرم یا درز های دوخته شده حکایت از مصنوعی بودن چرم می‌ کند.

3. از طریق بو

چرم طبیعی بسیار نرم و قابل انعطاف است و دارای بویی خاص، مشخص و مخصوص خود می‌ باشد.

هر چند امروزه بسیاری از کالا های چرمی (وارداتی) هستند که از چرم طبیعی ساخته نشده‌اند ولی به آن ها اسانس چرم زده شده و کاملاً بوی چرم می ‌دهند.

ولی باز می ‌توان از بو به عنوان یکی از راه‌ های تشخیص چرم طبیعی از چرم صنعتی استفاده کرد.

هر چند امروزه با توجه به مصارف متعددی که چرم ‌ها دارند (مثل استفاده از چرم جهت روکش صندلی ماشین و…) سعی می ‌شود تا به طریقی (به وسیله موادی) و جهت آن نوع مصارف بوی طبیعی چرم را هم از بین ببرند.

۴. از رخ و ضخامت چرم: 

وقتی به قسمت ‌های مختلف چرم طبیعی دست بزنید متوجه می‌ شوید که چرم یک دست نیست (برخی از قسمت‌ ها نازک و برخی قسمت ‌ها ضخیم هستند) چرا که قسمت ‌های مختلف پوست دام ضخامت ‌های متفاوتی دارد در حالی که چرم مصنوعی چون با دستگاه ساخته می ‌شود ضخامت آن در تمام قسمت‌ ها یکسان است.

۵. از طریق نور: 

چرم طبیعی وقتی زیر نور قرار گیرد نور را به طور یکدست منعکس نمی ‌کند و این به علت آن است که برخی از قسمت‌ های چرم طبیعی مات و برخی دیگر از قسمت ‌ها براق می ‌باشند.

در حالی که چرم مصنوعی با توجه به نحوه تهیه آن نور را یکسان منعکس می ‌کند.

۶. از طریق سوزاندن:

چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی دیرتر می ‌سوزد و بوی موی سوخته می‌ دهد در حالی که چرم مصنوعی سریعاً جمع شده و می‌ سوزد و بوی مواد نفتی سوخته می ‌دهد.

در ایران، شرکت چرم آفتاب مدت‌ هاست تجربه تولید محصولات چرم طبیعی از چرم شتر را دارد و این تجربه در کنار بهره گیری از طرح‌ های روز صنعت مد، می ‌تواند نیاز انواع سلیقه ها را پاسخ دهد.

به عبارتی اگر به دنبال به دست گرفتن یک کیف با کیفیت و مقاوم و خلق یک استایل متفاوت هستید، انتخاب محصولات چرم شتر عاقلانه و منحصر به فرد خواهد بود. با این توضیح، کیف بعدی شما می تواند یک کیف با کیفیت، جذاب و وطنی باشد! اگر با محصولات تولید شده از چرم شتر آشنایی ندارید، دیدن کیف هایی با طرح و نقش متفاوت خالی از لطف نیست. توصیه می ‌کنیم یکی از دسته محصولات زیر شامل مجموعه ی کیف دوشی ، کیف پول یا کیف اداری را ببینید. اگر تمایل برای خرید کیف چرم داشتید درنگ نکنید چون محصولات چرم طبیعی متفاوت و منحصر به فرد، شما را از اطرافیانتان متمایز خواهد کرد. ما پس از خرید نیز با شما هستیم. در صورتی که از تصمیمتان منصرف شدید، فروشگاه اینترنتی نوزده ضمانت می ‌کند که تا ۱۰ روز بعد از خرید، بتوانید کالای خود را بازگردانید. ما از کیفیت محصولاتمان مطمئنیم، و مطمئنیم انتخاب شما نیز درست است.

فرآیند تولید چرم شتر در کارخانه آفتاب

چرم هورس شتری توسط کارخانه ها و تولیدی های متعددی قابل ساخت است ولی دست یافتن و رسیدن به کیفیت سوپر کار چندان راحتی نیست.

محبوب ترین و رایج ترین نوع چرم شتری چرم هورس است و رنگ هایی با تم های عسلی و قهوه ای متداول تر و پرفروش تر از سایر رنگ ها می باشند. اکثر تولیدی ها چرم هورس شتری با کیفیت معمول می سازند و خیلی کم اند تولیدی هایی که به کیفیت سوپر دست یابند از همین روی باید در انتخاب مرکز خرید خود دقت لازم را بنمایید. چرم هورس شتری بیشتر برای تولید کیف و کفش و بعضا کمربند استفاده می شود.

پر فروش ترین نوع چرم طبیعی شتری، چرم هورس است که بیشترین استفاده را به خود اختصاص داده. این فرآورده با تنوع رنگی بالا قابل تولید و عرضه می باشد.

پرکاربرد ترین فینیش برای چرم طبیعی شتری، فینیش هورس است که با کیفیت، ضخامت و زیبایی متفاوت در کارخانه های شهر های مختلف ایران تولید و عرضه می شود. بهترین نوع چرم هورس شتری، ضخیم و ضد آب بوده و ایستایی بالایی دارد. این فرآورده دباغی شده در صورت سفارش حجم مشخص قابل تولید و عرضه می باشد.

دسته بندی محصولات چرم شتر

دسته بندی محصولات چرم شتر مزیت اصلی کیف چرم شتر نسبت به سایر چرم ها، دوام بیشتر آن هاست. از این رو بیش از هر ویژگی دیگر، مقاومت بالا و عمر طولانی چرم شتر، استفاده از آن را جذاب می‌ کند.

به طور کلی محصولات چرم هورس انواع کیف، کفش، جاکارتی، جاکلیدی و … مناسب می‌ باشند. همچنین به خاطر مقاومت توام با استحکام دارای کاربرد هایی در برخی صنایع است.

بر خلاف سایر چرم ها، طرح و نقش چرم شتر تکرار نمی ‌شود. در طرح‌ های کلاسیک این چرم، رگه ‌هایی که به صورت طبیعی روی سطح چرم وجود دارد، به گونه ‌ای کاملا متفاوت به زیبایی آن می ‌افزاید و به مرور زمان، محصول دوخته شده از چرم شتر حالت کهنگی به خود نمی‌ گیرد. بلکه در کنار داشتن دوام بالا، حس کلاسیک ‌تری را به شما القا می ‌کند. این ویژگی در مورد کیف هایی که روزانه استفاده می شوند، مانند کیف پول یا کیف دوشی کاملا محسوس است.

چرم نبوک شتر، با کیفیت‌ ترین عضو خانواده چرم شتر است، این چرم همه ویژگی ‌های متمایز چرم شتر را یک ‌جا دارد: مقاوم و ماندگار است، نقوش چرم طبیعی در آن به شکل مشخصی دیده می شود و پس از مدتی استفاده، کلاسیک و با اصالت جلوه می کند.

با در نظر گرفتن این دو ویژگی به راحتی می ‌توانید تفاوت چرم شتر با انواع دیگر چرم طبیعی را تشخیص دهید. فقط کافی‌ست آن را ببینید و لمس کنید: چرم گاوی در مقایسه با چرم شتر درجه یک نرم‌ تر است و در نوع خود چرم خوبی است.

صادرات چرم طبیعی شتر

چرم طبیعی شتر یکی از چرم های صادراتی می باشد. از این چرم در بازار جهانی به بهترین شکل می توان استفاده کرد. این نوع چرم با وجود تنوع زیاد در کشور بازار پر رونقی را دارد.

موضوع صادرات برای برخی از کالاها که در تولید آن خودکفا هستیم می تواند برای رونق اقتصادی آن کالا و نیز ایجاد سود مناسب برای فعالانش گزینه مناسب تری باشد. اما در صادرات چرم طبیعی شتر چه شرایطی فراهم می باشد؟

آیا این نوع از چرم ها بازار پسندی لازم رمزیت های زیادی می توان برای صادرات و خرید چرم شتر نام برد که در ادامه مختصراً آن ها بیان خواهیم کرد.

خام بودن چرم شتر که می تواند متناسب با سفارش مشتری تولید گردد.

امکان رنگ بندی متنوع

تولید داخلی بودن و حاشیه سود مناسب برای تجار

مناسب ترین انتخاب برای صادرات چرم شتری است. هر چند سورت های پایین تر با قیمت ارزان تر نیز در کارخانه ها تولید می شود ولی اکثر خریداران صادراتی، چرم با کیفیت ممتاز را انتخاب می کنند.

آسان ترین روشی که به کمک آن می شود چرم هورس درجه یک (اعم از بزی، گاوی و شتری) را تشخیص داد بررسی پرز های رخ چرم است.

یکی از نشانه های چرم درجه یک یک دست و مرتب بودن پرز های سطح چرم است. این نوع چرم درجه یک برای تولید محصول و صادرات عالی است.

توجه داشته باشید چرم های هورس ساده، چرم نبوک، چرم جیر و اشبالت که ظاهری مخمل مانند دارند در صورتی که از کیفیت پایینی برخوردار باشند اصلا برای تولید محصول مناسب نیستند و هیچکس تمایلی به خرید شان ندارد.

چرم درجه یک، یکی از چرم های مناسب برای صادرات است.  همچنین درباره موضوع صادرات، علاوه بر مناسب بودن کیفیت چرم شتری، قیمت نیز اهمیت زیادی دارد.

 انواع مختلفی از چرم شتر وجود دارد که شامل موارد زیر می شود.

چرم سبک ضخامت کمی دارد، مانند چرم بز.

چرم سنگین از پوست گاو و شتر تولید می گردد.

چرم های گیاهی

چرم مراکشی

چرم اسپانیایی

چرم روسی

چرم های دانه دار کامل و یک رویه

چرم جیر

چرم اشبالت و چرم کرومی

چرم نوبوک و چرم های ورنی

لازم به ذکر است که موضوعی که در انواع چرم طبیعی باید گفته شود این است که در ایران چرم طبیعی شتری قابلیت صادرات را به کشور های دیگر دارد. 

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

تنها مرکزی که قادر است محصولات تولید شده با چرم خام شتر ضد آب بسازد کارخانه آفتاب مشهد است. چرم رادمان به صورت مستقیم انواع اجناس تولیدی را بی واسطه با قیمت کار

دیدگاهتان را بنویسید