فروش سایت
خانه / رادمان / عرضه بهترین چرم گاوی برش خورده

عرضه بهترین چرم گاوی برش خورده

برش کاری چرم گاوی چرا انجام شده و توسط چه دستگاههایی صورت میگیرد؟ بهترین چرم های گاوی برش خورده توسط چه مراکزی توزیع و به فروش میرسد. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.
همانطور که میدانید، در بین چرم های مختلفی که از پوست حیوانات گوناگون بدست می آید، پوست گاو و گوساله در مقایسه با سایرین جزو ضخیم ترین ها هستند. که باید برای افزایش تنوع در تولید محصولات گوناگون، تغییراتی در چرم گاوی صورت بگیرد.

برش چرم گاو

دلایل برش کاری چرم گاو

چرم های گاوی از دباغی پوست گاو و گوساله حاصل میشوند که در این فرایند، پوست از طریق دستگاه های مختلف و تحت پردازش مکانیزم های گوناگون از حالت اولیه خارج شده و به صورت نیمه آماده در می آید. این چرم هنوز کاملا آماده نیست و باید کارهای دیگری روی آن انجام شودد.خب همه درباره ضخامت چرم گاو آگاهی داریم و میدانیم این چرم برای تبدیل به محصولات مختلف باید ابتدا برش بخورد و به ورقه های متنوع ایی در بیاید. خب سوال! چرا باید چرم گاوی را برش بزنیم؟ دلیل این کار وجود تقاضا برای محصولات مختلف چرمی با سطح ضخامت و لطافت مختلف است. به عبارتی دیگر از آنجایی که محصولات مثل کیف، کفش، کمربند و… در مدل هایی نازک و ضخیم تولید میشود و مشتریان در انتخاب این محصولات نظرات مختلفی دارند.باید از همه نوع کالا با ضخامت و لطافت های مختلف تولید شود. مثلا خانم ها کیف های چرمی نازک و لوکس را بیشتر میپسندند. بنابراین باید چرم های ضخیم گاوی توسط دستگاههای برش (مثل دستگاههای برش لیزری) برش داده شده تا بتواند به محصولات گوناگون تبدیل شود.

مراکز عرضه چرم گاوی برش خورده مرغوب

خوشبختانه به دلیل تنوع بی حد و اندازه در محصولات چرمی، شرکت های مختلفی در زمینه چرمسازی و برش چرم عرضه چرم گاوی برش خورده فعالیت دارند تا به نیاز صنایع مرتبط پاسخ دهند. معتبرترین شرکت ها چرم گاوی بااستفاده از دستگاههای پیشرفته برش لیزری میتوانند با حساسیت بالا، در زمانی کوتاه مقدار زیادی چرم گاوی برش خورده تولید کنند. شما برای یافتن و ارتباط یا این مراکز بزرگ میتوانید از طریق جستجوی اینترنتی و اتصال به شبکه بزرگ ارتباطی دنیا، در کمترین زمان با این مراکز ارتباط داشته باشید.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید