فروش سایت
خانه / رادمان / صادرات چرم گاوی به ترکیه

صادرات چرم گاوی به ترکیه

ترکیه از جمله کشورهایی است که خواهان انواع چرم گاوی ایران می باشد. به همین خاطر شماری از تولیدکنندگان فعال داخلی، چرم های باکیفیتی را به نیت صادرات به این کشور تولید و عرضه می کنند.

صادرات چرم گاوی و یا هر نوع کالای دیگر، همواره به لحاظ اقتصادی مورد توجه بوده است چرا که صادرات، ارز آوری خوبی را برای آن کشور و مجموعه صادر کننده دارد. در ایران غرب کشور فعالیت گسترده ای در زمینه تولید چرم گاوی و صادرات آن به کشورهایی نظیر ترکیه، روسیه و عراق دارد. نکته ای که وجود دارد این است که برای ما، صادرات چرم گاوی فینیش (چرم نهایی) در اولویت است در حالیکه واردکنندگان ترکیه ای و دیگر کشورها معمولا راغب به واردات پوست چرم خام نظیر وت بلو و سالامبور هستند. البته برای تولیدکنندگان ایرانی امکان عرضه و صادرات انواع چرم خام گاوی و حتی پوست چرم گاو وجود دارد ولیکن با وجود هزینه های نسبتاً بالای گمرک و عوارض خام فروشی، خرید و فروش پوست خام گاوی چندان صرفه اقتصادی ندارد.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید