فروش سایت
خانه / دستبند چرم گاوی / صادرات دستبند چرم گاوی درجه یک ایرانی

صادرات دستبند چرم گاوی درجه یک ایرانی

دستبند های چرمی ای که با چرم های گاوی ساخته می شوند دسته ای از مستحکم ترین و بادوام ترین زیورآلات چرمی هستند که با کیفیت درجه یک توسط شرکت های ایرانی عرضه شده و صادرات هم می گردند.
بسیاری از دستبند های چرمی تولید شده از چرم گاوی امروزه در کارخانه های ایرانی و کارگاه های بزرگ چرمسازی تولید می گردند که برخی بصورت دست ساز به مرحله تولید رسیده اند و دارای کیفیت درجه یکی هستند. این دستبند ها که امروزه به کشورهای دیگر هم صادرات می گردند دارای متنوع ترین طرح ها و رنگ ها در مدل های مردانه و زنانه و حتی بچگانه می باشند و هم اکنون امکان خرید شان از فروشگاه های آنلاین فراهم است.

دستبندهای چرمی ساخته شده با چرم گاوی، یکی از دستبندهای با کیفیت و بادوام زیورآلات چرمی به شمار می رود. امروزه هم به صورت دست ساز و هم در شرکت های چرمسازی بزرگ، کارخانه های بزرگ و کوچک ایرانی، با طرح ها و رنگ های متنوع، زیبا و درجه یک تولید و وارد بازار خرید و فروش می شود. بیشتر تولیدکنندگان دستبند چرم گاوی با کیفیت درجه یک به کشورهای دیگر صادر می کنند. در حال حاضر می توان به راحتی از طریق فروشگاه های آنلاین این محصول را در انواع مدل های مختلف مردانه، زنانه و حتی بچگانه تهیه کرد.

صادرات دستبند چرم گاوی درجه یک ایرانی

اطلاعات فنی درباره دستبند چرم گاوی اصل

اطلاعات فنی درباره دستبند چرم گاوی اصل

زمانی که قصد خرید دستبند چرم مردانه را دارید، ممکن است طیف وسیعی از دستبند هایی که گفته می شود، دستبند چرم درجه یک گاوی هستند در بازار در طرح های گوناگون بیابید؛ با این وجود، ممکن است نتوان تایید کرد همه این محصولات دستبند چرم اصل هستند. برای تشخیص دستبند چرم طبیعی با کیفیّت، تخست باید اطّلاعات لازم درباره دستبند چرم گاوی مرغوب، داشته باشید.

برای دریافت اطلاعات فنی درباره اصل بودن جنس چرم گاوی دستبندی که می خواهیم بخریم، اول باید به شناختن چرم اصل بپردازیم. زیرا چرم اصل ویژگی هایی دارد که در چرم تقلبی یا مصنوعی وجود ندارد و می توانیم با یک جستجوی ساده در سایت های مختلف چرم اصلی را با چرم مصنوعی تشخیص بدهیم و اطمینان حاصل کنیم که دستبندی که خریدیم از چرم گاوی اصل است.

دسته بندی انواع دستبند چرم گاوی

در هنگام خرید دستبند چرم گاوی به جنس آن توجه کنید، زیرا در چرم گاوی اصل کیفیت و منحصر به فرد بودن آن قابل تشخیص است. نکته ای که باید به آن پرداخت این است که همه چرم های گاوی یکسان نیستند، چون گاو نژادهای مختلفی دارد که بستگی به شرایط آب و هوای حیوانی که در آن منطقه زندگی می کند، دارد و این در جنس چرم گاوی تاثیر دارد.

 • انواع مختلف چرم گاوی در ایران تولید می شود که به صورت زیر می باشد:
 • چرم دانه کامل
 • چرم دانه بالا
 • چرم اصلاح شده
 • چرم پیوندی

چرم دانه کامل:

این نوع چرم کیفیت چرم گاوی را نشان می دهد، یعنی چرم دانه کامل از دانه بالایی مخفی است برای همین چرم دانه کامل گفنه می شود و بهترین پوست چرم است ، باعث حفظ و نگهداری از چرم می شود و معمولا قیمت آن گران تر از چرم های دیگر است.

چرم دانه بالا :

چرم دانه بالا یک درجه بالاتر از چرم دانه کامل است. یعنی چرم دانه کامل در هنگام اصلاح نواقص و لکه ها توسط شن و ماسه، یک لایه دیگر تولید  می کند که به آن چرم دانه بالا می گویند و این نوع چرم هنوز قوی و بادوام  بوده و به عنوان چرم مورد مصرف تولیدکنندگان قرار می گیرد.

دانه اصلاح شده:

دانه ی اصلاح شده نیز دارای دانه مصنوعی در سطح آن است و این چرم مطابق با استاندارهای لازم برای ایجاد چرم برنده شده یا آنیلین نیست. نقصها اصلاح شده یا ماسه زده می شود و یک دانه مصنوعی را تولید می کنند.

چرم پیوندی:

چرم پیوند دار از بقای پنهان ساخته شده است. اینها با استفاده از پلی اورتان یا لاتکس در بالای یک ورقه فیبر به هم وصل می شوند. اغلب به نظر می رسد که به صورت چرمی کامل یا بالای چرم به رنگ اسپری باشد که بسیار بعید است. چرم پیوندی پایین ترین و ارزانترین درجه چرم است و با قیمت ارزان تر نسبتا به چرم دانه کامل و دانه بالا به فروش می رود.

این دانه چرمی از لایه های میانی و تحتانی اپیدرم گرفته شده و از قسمت فیبری مخفی که پس از جدا کردن دانه های بالای سولفید باقی مانده است، ایجاد می شود. پس از برنز کردن درمان سنگین روی چرم انجام می شود. این درجه چرم منحصرا برای تهیه جیره یا پوست اصلاح شده از دانه مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل استحکام بسیار مورد توجه تولید کنندگان مبلمان است.

روش تولید دستبند چرم گاوی

روش تولید دستبند چرم گاوی

تولید چرم گاوی کار بسیار سخت و پیچیده ای است و به زمان زیادی احتیاج دارد، به همین دلیل است که قیمت آن نیز گران می باشد. برای تولید چرم گاوی باید مراحل زیادی برای آماده کردن انجام دهیم از جمله؛ پروردن، خیساندن، رنگ کردن، آهک زدن، جداسازی، تراشیدن، اندازه گیری کردن چرم و غیره .. تا یک چرم کامل برای تولیدات کفش، کیف، دستبند و … از آن استفاده شود.

مراحل تولید چرم به صورت زیر می باشد:

 1. پوست
 2. سالامبور
 3. ولت پلو
 4. کراست رنگی چرم
 5.  محصولات تمام شده چرم از جمله دستبند، کیف، کفش و …

از انواع پوست گاو، چرمی بادوام و مقاوم تولید می شود،  توسط انواع شرکت های صادرکننده محصولات چرم با وجود الیاف پیشرفته تولید و به بازار توزیع می شود.  این چرم در بسیاری موارد همچون؛ دستکش ایمنی، در کاربردهای شیمیایی و پوشش حرفه ای موتور سواری، از بهترین انتخاب ها است. دارای الیاف متراکم است به همین دلیل مقاومت بالایی دارد، سطح آن صاف و در اصطلاح بدون گرین می باشد،  براساس مواد مصرفی به صورت نرم و خشک در ضخامت های متفاوت ارائه می شود. کاربردهای مهم آن در تهیه کیف و کفش، دستبند، مبلمان و دکوراسیون است.

ویژگی دستبند چرم ایرانی اصل

دستبند چرم ایرانی اصل دارای ویژگی های زیادی است، یکی از آن دادن بوی طبیعی چرم است. برای اینکه بتوانیم تشخیص دهیم که محصول ما اصل است یا مصنوعی می توانیم با بو کردن آن را تشخیص دهیم و دستبند مصنوعی بوی طبیعی نمی دهد. ویژگی دیگر اینکه در چرم اصل نفوذ پذیری آب در آن وجود دارد یعنی با ریختن یک قطره آب بر روی چرم اصل آب در آن حل شده و نم می شود اما در چرم مصنوعی قطره آب در آن حل نشده و ثابت می ماند.

چگونه می توانیم چرم ایرانی اصل را تشخیص دهیم؟  آیا محصولی که می خریم اصل است یا مصنوعی؟ برای تشخیص جنس چرم اصل با چرم مصنوعی نکات زیر را بررسی کنید:

 به نمادهای هک شده روی محصولات چرم توجه کنید. معمولا چرم سازهای مشهور اسم نماد خود را روی چرم هک می کنند.

رگه های موجود در سطح چرم را بررسی کنید. اگر این رگه ها کاها عیب و نقص داشته باشند این بد نیست چون چرم اصل از پوست حیوان درست شده است و این می تواند یکی از عامل های مثبت باشد.

چرم را در دست خود فشار دهید، اگر در آن چین و چروک ببینید چرم اصل به شمار می رود. چون اگر اصل باشد مثل پوست حیوان چین می خورد.

 چرم را بو کنید و به دنبال بوی طبیعی آن باشید. چون چرم اصل نباید بوی مواد مصنوعی و شیمیایی بدهد.

از شعله آتش برای بررسی چرم استفاده کنید. با روشن کردن آتش بر روی ذره ای از قسمت چرم اگر دیدید نیم سوز شد و بوی مو داد بدانید که چرم اصل است ولی اگر آتش روی چرم شعله ور شود بدانید که چرم مصنوعی است.

 لبه های برش داده شده در چرم را بررسی کنید. لبه های چرم طبیعی سفت و ضخیم است اما چرم مصنوعی صاف و یکنواخت است.

رنگ آن را بررسی کنید. چرم طبیعی باید با پیچاندن و خم کردن تغییر رنگ کند.

 با آب امتحان کنید. اگر آب بر روی محصول چرم نفوذ کند طبیعی است. اما اگر اب روی چرم بماند بدانید که چرم مصنوعی است.

با توجه به تحقیقات انجام شده، استان آذربایجان شرقی یکی از صادر کننده های چرم اصلی است که تقریبا 30 درصد از صادرات کشور را در این زمینه به خود اختصاص داده است و به عنوان بزرگترین صادرکننده کفش چرم مشهور است.

در این استان تولیدکنندگان با راه اندازی کارگاههای کوچک و بزرگ با همیاری و همکاری خوب توانسته اند، تولیدات موثری در صادرات محصولات چرب برای کشورمان رقم بزنند . هر چند به دلیل راحت بودن واردات غیر قانونی از کشورهای همسایه مثل ترکیه شاهد آسیب رسانی جدی به تولیدکنندکان داخلی در کشور بوده ایم.

 بنابراین کشورهای همسایه ایران مانند جمهوری آذربایجان، افغانستان، عراق، ارمنستان و ترکمنستان از وارد کنندگان کیف و کفش چرم ایرانی هستند که در صورت توانایی رقابت با کشور ترکیه میتوانیم صادرات کفش چرم به این کشورها را افزایش دهیم.

روش صادرات انواع دستبند چرم ایرانی

روش صادرات انواع دستبند چرم ایرانی
صادرات دستبند چرم ایرانی درجه یک از دیرباز به کشورهای دیگر امکان پذیر بوده است. سالانه حدود 26 میلیون جلد پوست چرم در شرکت های سازنده از جمله شرکت های موجود در استان آذربایجان شرقی چرم تولید می شود که 15 درصد آن در داخل کشور مورد استفاده قرار می گیرد و باقی آن حدود 85 درصد به کشورهای خارجی صادر می شود.

صادرات چرم به 2 گروه تقسیم می شود: چرم سبک – چرم سنگین. چرم سبک از پوست حیوان گوسفندی و بزی است و چرم سنگین از پوست گاوی است.

چرم سنگین به چرمی گفته می شود که از انواع حیوانات از جمله؛ گاو ، گومیش، گوساله، شتر و ….ساخته شده است که این نوع چرم از بهترین چرم های مورد استفاده در صنعت های تولیدی است که زیباترین و مقاومت ترین چرم برای محصولات تولیدی می باشد و در انواع مختلف کیف، کفش، دستبند و …. تولید و به بازار عرضه می شود.

چرم سبک به چرمی گفته می شود از پوست حیوانات گوسفندی، بز، بزغاله،بره و… مورد استفاده قرار می گیرد.  این چرم لایه نازک و سبکی دارد،  نسبت به چرم سنگین ارزان تر و کم مقاومت تر است و بیشتر در لباس ها، دستکش ها، کاپشن های چرمی استفاده می شود.

قیمت فروش دستبند چرم ایرانی می تواند بستگی به نوع استفاده چرم از نوع سنگین یا چرم سبک درنظر گرفته شود و قبل از خرید باید به اصل و مصنوعی بودن دستبند مطمئن بشویم. برای خرید از سایت های معتبر سفارش خرید انجام دهیم.

متاسفانه در کشور، یک سری موانع و مشکلات در صادرات این محصولات وجود دارد که به پایین بودن کیفیت چرم، کمبود پوست سنگین گاوی در داخل کشور، زمان بر بودن فرآیند صادرات اشاره نموده و صادرات محصولات چرم از جمله صادرات انواع دستبند چرم ایرانی را دچار مشکل کرده است.

توضیحاتی در مورد دستبند چرمی فشن

دستبندهای چرمی ایرانی انواع مختلفی دارند؛ مانند دستبند چرمی فشن یکی از دستبندهای زیبا و شیک می باشد، این محصول در طرح ها و رنگ های متنوع و به روز به فروش می رسد. اکثرا خانم ها به این نوع دستبند علاقه خاصی نشان می دهند و از آن استفاده می کنند البته قابل ذکر، آقایون هم طرفدار این نوع دستبندها نیز هستند.

 • نقاط قوت دستبند چرمی فشن :
 • وزن کم
 • بادوام
 • شیک و زیبا
 • باز و بسته شدن آسان
 • قابل استفاده برای تمامی سایزها

این محصول فشن، بسیار زیبا و شیک طراحی شده است و با طرح خاص، جلوه ای خاص را به دست شما می دهد باز و بستن این دستبند بسیار ساده و راحت انجام می شود. این محصول در مدل های مختلف به فروش می رسد و قیمت های آن بستگی به نوع چرم استفاده شده ، دارد. اگر جنس چرم اصل گاوی باشد قیمت آن هم گران تر خواهد بود. البته قبل از خرید باید اطمینان از اصل بودن آن داشته باشید.

فروش بهترین دستبند چرمی درجه یک

فروش بهترین دستبند چرمی درجه یک

ایران دستبندهای چرمی درجه یک زیادی را از سوی شرکت های بزرگ تولید می کند. برای پیدا کردن بهترین دستبند چرمی درجه یک اصل می توان از طریق پرس جو و جستجو در سایت های مختلف و معتبر آن را یافت. اما اگر می خواهید به صورت آنلاین دستبند اصل بخرید! قبل از آن باید اطمینان حاصل کنید که دستبندی که می خواهید بخرید اصل و درجه یک است. چون تشخیص اصل و مصنوعی بودن آن کمی مشکل است.

فروش بهترین دستبندهای چرمی درجه یک از طریق کارخانه ها و شرکت های صادر کننده در طرح های مختلف رنگی و زیبا قابل عرضه است. به دلیل زیبایی و منحصر به فرد بودن آن طرفداران زیادی را به خود جلب می کند و با قیمت های مناسب قابل فروش به مصرف کنندگان می باشد.

معمولا چرم ها به رنگ های کرم، قهوه ای و قرمز موجود هستند،  رنگ های کرم و قهوه ای طرفدار زیادی دارد. در ایران تنوع رنگی چرم زیاد خوب نیست و نسبتا کیفیت چرم پایین است. اگر نیازها و خواسته های مشتریان و مصرف کنندگان در کشورهای هدف را به دسته های رنگ، تنوع در گونه و کیفیت فرآوری تقسیم کنیم، متأسفانه چرم ایران بدلیل عدم استفاده از مواد اولیه داخلی فاقد کیفیت مناسب، تکنولوژی بسیار قدیمی و تنوع کم رنگی امکان رقابت و برآورده کردن خواسته ها و انتظاران مشتریان را ندارد. بنابراین می توان گفت تنها شرایط لازم برای صادرات بهتر استفاده درست از انواع چرم کیفیت، تنوع رنگی و تنوع گونه است.

همچنین از بزرگترین صادرکنندگان محصولات چرم در جهان کشورهای چین، هند، برزیل، ویتنام، اندونزی، پاکستان، ترکیه، بنگلادش، مکزیک، تایلند، ایتالیا و ایران را می توان نام برد.

مطلب پیشنهادی

خرید دستبند چرم گاوی

چرم جزو منسوجات محبوبی است که انسان از آن به انواع مختلف استفاده کرده تا برای خود محصولات زینتی و پوششی به وجود بیاورد. چرم از انواع موجودات به دست می آید که مه

دیدگاهتان را بنویسید