فروش سایت
خانه / چرم شتری / صادرات بهترین چرم شتر فینیش ایران

صادرات بهترین چرم شتر فینیش ایران

ایران از جمله بهترین دارندگان انواع چرم فینیش و پوست دباغی شده می باشد. چرم شتر یکی از فرآورده های خام و طبیعی است که به دلیل کیفیت ممتاز امکان صادرات آن به کشورهای همسایه و cis وجود دارد.
یکی از بخش های مورد توجه هر تولیدکننده بزرگی بحث صادرات می باشد. در واقع اگر محصول ساخته شده و یا پرورش یافته هر کشور کیفیت بالا، قیمت مناسب و توان رقابتی داشته باشد می تواند قدم در عرصه پر رونق و سودآور صادرات بگذارد. صنعت چرم ایران نیز به دلیل داشتن پیشینه قوی و بهره مندی از بهترین منابع همواره یکی از کشورهای مهم و باسابقه ای بوده که در بخش صادرات و واردات بدان توجه می شده است.

در حقیقت کشور ایران از بهترین دارندگان پوست دباغی شده و چرم فینیش ممتاز در جهان شناخته می شود که هر ساله بخشی از درآمد خود را از طریق صادرات بدست می آورد.

در ایران انواع چرم های خام به صورت فینیش قابل تهیه و تولید است که هر یک در زمینه ای بخصوص مورد مصرف دارد. برای مثال چرم شتر فینیش یک چرم محکم با استحکام کششی بالا است که از آن بیشتر در بخش کیف چرمی، کفش چرم، ساخت روکش صندلی و مبلمان های چرمی استفاده می شود البته باید به تولیدکننده گفته شود که دقیقا چرم شتر فینیش را برای چه کاری می خواهید مبنا و اساس ساخت چرم شتر برای دوخت کیف و کفش با چرم شتر مبلمان یا لباسی فرق دارد.

شرکت بازرگانی چرم رادمان قادر به فراهم نمودن بهترین چرم شتر فینیش ایران جهت برآورده کردن نیاز مشتریان صادراتی می باشد. انواع چرم شتر با فینیش های گوناگون قابل ارائه و عرضه هست.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

تنها مرکزی که قادر است محصولات تولید شده با چرم خام شتر ضد آب بسازد کارخانه آفتاب مشهد است. چرم رادمان به صورت مستقیم انواع اجناس تولیدی را بی واسطه با قیمت کار

دیدگاهتان را بنویسید