فروش سایت
خانه / کیف پول چرم / خرید کیف پول مردانه چرم اصل

خرید کیف پول مردانه چرم اصل

خرید کیف پول چرم مردانه اصل به روش های متعددی صورت می پذیرد. در سفارش های تک مراجعه به مغازه های کیف فروشی و سایت های اینترنتی دارای درگاه پرداخت آنلاین از ساده ترین روش ها هستند.

وقتی شخصی تقاضای خرید کیف پول چرم اصل را دارد دیگر برایش قیمت در اولویت اول نیست. او در درجه اول به دنبال یک کیف پول مرغوب و بادوام است و اولویت دوم رنگ، مدل و تعداد جیب هایش را در نظر می گیرد. کیف پول چرم اصل از چرم طبیعی تولید شده که این چرم معمولا گاوی، شتری و یا بزی ضخیم است.

علاوه بر جنس کیف پول های چرمی مردانه، رنگ هم مهم است البته تنوع رنگی برای این کیف چرم مردانه زیاد نیست ولی در نوع خود متنوع می باشد. اکثر کیف پول های مردانه چرم اصل مشکی، قهوه ای و عسلی می باشند.

درباره خرید کیف پول مردانه چرم اصل تعداد اهمیت زیادی دارد. اگر شما قصد خرید یک عدد کیف پول چرم را دارید می توانید به سراغ مغازه های کیف فروشی شهرتان و یا سایت های اینترنتی دارای درگاه پرداخت آنلاین بروید مگر آنکه یک کیف پول خاصی را در یک کانال تلگرامی یا صفحه اینستاگرام دیده باشید که در جای دیگری مشابهش دیده نشده آنوقت می توانید با دادن یک پیام و یا تماس با شخص عرضه کننده از نحوه واریز پول، نحوه ارسال و … بپرسید و بعد خرید خود را انجام دهید.

ولی اگر سفارش شما عمده باشد، مثلا بخواهید تعداد بالایی کیف پول چرم را برای کارمندان شرکت خود خریداری کنید و یا بخواهید تعداد بالایی کیف پول چرم اصل را از ایران خارج نمایید آنوقت باید به سراغ تولیدی ها یا شرکت های پخش عمده بروید. در این حالت پس از گفتگو، رایزنی و مشخص کردن تعداد مد نظر می توانید خرید خود را به قیمت تولیدی انجام دهید.

در تصویر نمونه ای از یک کیف پول مردانه چرم اصل را می توانید ببینید. این کیف از چرم هورس شتری ضد آب تهیه شده و ضمن مناسب بودن جهت استفاده در داخل کشور پتانسیل و قابلیت صادرات هم دارد. این کیف جیبی چرم علاوه بر محلی برای قرار دادن اسکناس، دارای 6 عدد جای کارت نیز می باشد. جهت مشاهده مدل های بیشتر و دیدن انواع کیف های چرم مردانه می توانید به کانال تلگرام چرم رادمان سر بزنید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

دوخت کیف پول زنانه با چرم گاوی

هر چند شرکت بازرگانی رادمان مبنای خرید و فروش خود را بر پایه عمده فروشی …

دیدگاهتان را بنویسید