فروش سایت
خانه / چرم گاوی مبلی / خرید چرم گاوی مبلی

خرید چرم گاوی مبلی

چرم گاوی مبلی چه ویژگی هایی دارد؟ شرایط و نحوه خرید چرمهای مبلی چیست؟ برای تولید هر دست مبلمان، چقدر چرم گاوی لازم است؟
چرمهای گاوی طبیعی مبلی امروزه با افزایش علاقه مردم به چرمهای مبلی و شیک و جذاب بودن آنها، جایگاه خوبی را پیدا کرده اند و تقاضا برای خرید آنها افزایش یافته است.
یک سری ویژگی ها و خصوصیاتی وجود دارد که چرمهای مبلی را از دیگر انواع چرمهای گاوی متمایز می سازد؛ پس حتما زمان خرید به این ویژگی ها توجه داشته باشید.
چرم گاوی که برای تولید مبلمان قرار است استفاده شود، می بایست ضخامت کمی داشته باشد و البته درصد کشسانی آن بالا باشد تا هم در زمان تولید مبل، و هم در زمان استفاده مشکلی پیش نیاید و چرم پاره نشود یا ترک نخورد.
البته خاطرنشان می شود که این نوع چرم نیز همانند تمامی دیگر انواع چرمهای طبیعی و اصل نیاز به نگهداری مناسب و مداوم دارد تا عمر و دوام محصول افزایش یابد و شکل ظاهری آن نیز جذاب تر باشد.
در این راستا، می توان در زمان خرید چرم مبلی، واکس ها و روغن های مخصوص این چرمها را هم تهیه کرد و هفته ای یکبار یا نهایتا ماهی یکبار حتما استفاده نمود تا چرم خشک نشود و دچار ترک خوردگی و آسیب نگردد.
برای تولید هر دست مبلمان معمول (۷نفره) حداقل ۳۰۰ فوت چرم گاوی طبیعی نیاز است، البته بسته به نوع نشیمن و تکیه گاه نیز این میزان ممکن است کمتر یا بیشتر گردد.
در حال حاضر امکان خرید چرم مبلی گاوی با قیمت عرضه مستقیم و عمده برای مشتریان در سراسر شهرهای ایران فراهم گردیده و می توانند بدون هیگونه مشکلی درخواست خود را ارائه داده و خرید نمایند.

مطلب پیشنهادی

سایت فروش پارچه چرم مبلی گاوی

در حالی که سایت های بسیار زیادی در حوزه فروش پارچه های چرم مبلی گاوی فعال هستند اما نمی توان به هر سایتی اعتماد نمود زیرا سایت های سود جو و نامعتبر بسیار زیادی

دیدگاهتان را بنویسید