فروش سایت
خانه / چرم گاوی / خرید چرم گاوی به صورت عمده

خرید چرم گاوی به صورت عمده

مخاطبان گرامی در جریان هستند که چرم، یکی از محصولاتی است که دارای موارد استفاده زیادی در تولید انواع کفش، دستکش، پوشاک، کیف و … می باشد. از همین روی تولید کننده های زیادی که در زمینه مشاغل فوق، مشغول فعالیت هستند به این محصول با ارزش نیازمند هستند. به همین دلیل، بر آن شدیم در نوشتار زیر اطلاعاتی در زمینه خرید چرم گاوی به شما مخاطب گرامی بدهیم. 

خرید چرم گاوی به صورت عمده

اطلاعاتی در مورد چرم گاوی تبریز

اطلاعاتی در مورد چرم گاوی تبریز یکی از شهرهای بزرگ ایران که صنعت چرم آن زبانزد خاص و عام می باشد تبریز است. محصولات چرمی این شهر از دیرباز مورد توجه عموم مردم بوده است. زیرا این محصولات علاوه بر برخورداری از مواد اولیه و چرم مرغوب، در زمینه ساخت نیز دارای بالاترین استانداردهای ممکن می باشند. 
یکی از مهمترین خصوصیاتی که باعث افزایش استفاده از چرم گاوی تبریز شده است، الیاف متراکم و فشرده آن می باشد. این خصیصه باعث شده است که چرم های تبریز از مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشند. 
از دیگر ویژگی های بارز این محصول، می توان به صاف و یکدست بودن آن اشاره نمود. از آنجایی که چرم در محصولات مد و فشن مورد استفاده قرار می گیرد. لذا این خاصیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا باعث می شود که سطح روی کار، دارای جلوه صاف و یکدستی باشد. 
این محصولات از تنفس طبیعی بسیار بالایی برخوردار می باشند به همین دلیل است که چرم گاوی برای استفاده در انواع کفش ها، بهترین گزینه ممکن است. همان طور که در جریان هستید، بهترین کفش، محصولی می باشد که جنس رویه آن بتواند به خوبی هوای داخل کفش را با هوای بیرون جا به جا نماید. این امر سبب می شود که پوست پا به راحتی تنفس کند و از مشکلاتی نظیر بوی بد پا، جلوگیری به عمل آید. 
چرم، این ویژگی را برخوردار می باشد و به همین دلیل یکی از بهترین انتخاب ها برای ساخت کفش است. در ضمن علاوه بر موارد فوق چرم، پا و دست را در مقابل سرما به بهترین شکل ممکن محافظت می نماید. 
جمیع ویژگی های مثبت بالا سبب شده است که خرید چرم تبریز دارای رونق خوبی باشد و این محصول برای ساخت انواع وسیله ها مورد استفاده قرار بگیرد. شرکت ما با داشتن سابقه طولانی در زمینه چرم گاو، انواع استاندارد این محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار داده و کیفیت آنها را تضمین می نماید. 

دسته بندی چرم گاوی تبریز

اولین دسته بندی که می توانیم برای انواع چرم در نظر بگیریم، نرم و خشک بودن آن می باشد. این محصولات با توجه به نوع استفاده ای که در صنایع مختلف از آنها می شود، دارای جنس های نرم و خشک هستند. صاحبان صنایع می توانند با توجه به جنس تولیدی خود، از چرم نرم و یا خشک بهره ببرند. 
در واقع صنایع تولیدی با توجه به محصول تولیدی خود، می توانند از چرم های مختلفی بهره ببرند. این محصولات در طی فرایند فراوری، به صورت نرم و خشک تهیه می شوند و دست مشتری را در انتخاب چرم نرم و یا خشک باز می گذارند. 
یکی دیگر از دسته بندی هایی که می توانیم انواع چرم را در آن قرار دهیم، رتبه بندی بر اساس وزن محصول است. همان طور که در جریان هستید علاوه بر گاو، انواع چرم بزی و گوسفندی نیز در بازار وجود دارد که مشتری می تواند از آنها بهره ببرد. 
بنا به آنچه که در بازار مرسوم است، چرم های طبیعی به انواع چرم سنگین، نیمه سنگین و سبک تقسیم بندی می شوند. این تعیین رتبه بر اساس جثه حیوانی که چرم از آن فراوری شده است انجام می پذیرد. 
بدین صورت که چرم های گاوی در دسته محصولات سنگین قرار می گیرند و چرم های گوسفندی را در قسمت فراورده های چرمی نیمه سنگین قرار می دهند. در آخر چرم های بزی وجود دارند که در بازار، آنها را در دسته محصولات سبک جای داده اند. 
همانطور که ملاحظه فرمودید، فروش چرم طبیعی به صورت های مختلف و در دسته بندی های گوناگون انجام می پذیرد. افراد متقاضی با توجه به صنعت مورد نظری که می خواهند از چرم استفاده نمایند، با انواع مختلف اعم از چرم نرم، خشک، سنگین، نیمه سنگین و سبک روبرو هستند. 
این تنوع و طیف وسیع محصول سبب می شود که مشتری با کسری مواد اولیه روبرو نشده و بازار چرم بتواند به خوبی از پس نیاز و سلایق مختلف برآید.  

فرآیند تولید چرم طبیعی در تبریز

فرآیند تولید چرم طبیعی در تبریز ویژگی های مثبت زیادی که این محصولات دارند باعث شده است که نیاز به انواع چرم در بازار روز به روز، افزونی داشته باشد. برای رفع این نیاز، انواع کارخانه چرم طبیعی در کشور مشغول فعالیت هستند، که می توانند محصولاتی با کیفیت و استاندارد را فراوری کرده و روانه بازار نمایند. 
این واحدهای تولیدی با تکیه به نیروی متخصص داخلی و استفاده از ماشین آلات روز دنیا، توانسته اند محصولاتی با کیفیت را روانه بازار نمایند که در بازار داخلی مورد استفاده قرار بگیرد و هم برای صادرات نیز مناسب باشد. 
در رابطه با فرایند تولید چرم باید خدمتتان عرض کنم که در طی انجام این مهم، پوست خام که یک محصول فاسد شدنی است، به یک فراورده فسادناپذیر تبدیل شده و این امر باعث می شود که بتوان از آن در انواع صنایع استفاده نمود. 
اولین مرحله تولید چرم، با شستشوی پوست شروع می شود. بدین صورت که پوست ها درون حوض های آب قرار می دهند و بعد از گذشت 48 ساعت، شروع به شستشوی آنها می نمایند. مرحله بعدی، قسمت آهک دهی به پوست های شسته شده می باشد. 
آهک دهی از آن جهت به پوست اضافه می شود که باعث از بین بردن چربی های زائد آن بوده و همچنین موهای موجود روی پوست را سست می کند. بعد از اینکه این مهم به خوبی انجام پذیرفت، وارد مرحله ای به عنوان لش زدایی می شویم. 
مرحله  لش زدایی باعث از بین رفتن بافت های اضافه روی پوست می باشد. این عمل باعث می شود که افزودنی های شیمیایی که بعدا به پوست اضافه می شود حداکثر تاثیر را روی محصول گذاشته و چرم نهایی دارای بالاترین کیفیت ممکن باشد. 
در این قسمت موهایی که در مرحله آهک دهی سست شده بودند را به وسیله مواد شیمیایی مخصوص، از پوست جدا کرده و عملیات آهک گیری از پوست را آغاز می نمایند. آنزیم دهی به محصول فراوری شده تا این لحظه، بعد از این قسمت انجام می پذیرد و در آخر کار نیز محصول نهایی را روغن کاری نموده و رنگ آمیزی می نمایند. 
مخاطب گرامی باید در نظر داشته باشد که توضیحات فوق کاملا مختصر بوده و در راستای آشنایی شما با روند تولید چرم بیان شده است. هرکدام از مراحل یاد شده در بالا دارای تخصص و استانداردهای خاص خود می باشد که می تواند در کیفیت چرم، تاثیرگذار باشد. 

وجه تمایز چرم طبیعی با چرم مصنوعی

چرم های مصنوعی جزء محصولاتی می باشند که به صورت صنعتی تولید می شوند. از همین روی این محصولات را با نام چرم های صنعتی نیز می شناسیم. این نوع چرم ها دارای کیفیت پایین تری نسبت به محصولات طبیعی هستند و از قیمت به مراتب پایین تری نیز بهره می برند. در واقع عمده فروش چرم مصنوعی به خاطر قیمت پایین آنها می باشد. 
محصولات چرم طبیعی همگی دارای نشان اصالت کالا هستند. در این اتیکت ها، ویژگی های محصول چرمی به خوبی نوشته شده است و به اصطلاح می توان گفت که شناسنامه چرم هستند. متقاضیان خرید می توانند در زمان خرید به این مهم توجه نمایند و یا از فروشنده در مورد آن راهنمایی بخواهند. 
یکی از اصلی ترین وجه تمایزات چرم طبیعی با مصنوعی، بوی محصول می باشد. در واقع از آنجایی که فراورده های طبیعی از پوست حیوان ساخته شده اند، بعد از گذشت فرایند تولید، هنوز هم می توان بوی بدن آنها را به نوعی حس کرد که این بو در محصولات مصنوعی به هیچ عنوان به مشام نمی رسد. لازم به ذکر است که بوی به مشام رسیده از چرم طبیعی، به هیچ عنوان زننده و بد نیست و این سوء تعبیر نباید برای مشتری به وجود آید. 
پروسه تولید چرم های طبیعی بسیار هزینه بر و سخت می باشد. لذا این دو محصول در قیمت نهایی دارای اختلاف زیادی هستند. همان طور که در بالا هم عرض کردم، دلیل اصلی خرید چرم مصنوعی قیمت ارزان آن می باشد. این ارزانی به خاطر کیفیت پایین و مقاومت کم نسبت به چرم طبیعی می باشد. 
متقاضیانی که قصد تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی را دارند، باید توجه داشته باشند که یکی از راه های دیگر تشخیص این تفاوت، توجه به قسمت پشت محصول می باشد. پشت چرم های طبیعی حالتی پرز مانند دارد حال آنکه پشت محصولات مصنوعی به وسیله نخ به یکدیگر دوخته شده است. 
سوزاندن یکی دیگر از راه های تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی می باشد. محصولات مصنوعی هنگامی که می سوزند، بوی شبیه به پلاستیک می دهد  نوع سوختن آن نیز شبیه آتش گرفتن پلاستیک و نایلون می باشد. 
اما چرم طبیعی در معرض آتش، از خود مقاومت نشان داده و به این سادگی ها آتش نمی گیرد. اگر حرارتی که در معرض محصول قرار دارد، ادامه دار باشد، چرم ابتدا خشک شده و سپس کمی می سوزد. 
به طور کلی افرادی که قصد خرید چرم طبیعی را دارند، باید به موارد ذکر شده در بالا توجه کافی داشته باشند تا بتوانند از مزایای چرم طبیعی بهره مند شوند. شرکت رادمان انواع محصولات چرم طبیعی را تهیه کرده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.  

راهنمای جامع در مورد چرم طبیعی گاوی

راهنمای جامع در مورد چرم طبیعی گاوی چرم های گاوی یکی از پر مصرف ترین محصولات چرم هستند که در ساخت انواع کیف، کفش، دستکش و سایر موارد دیگر که نام بردن از همه آنها در این مجال نمی گنجد، مورد استفاده دارند. به همین دلیل است که مشتریان زیادی برای آنها در بازار  وجود دارد. 
خریداران گرامی که قصد تهیه چرم طبیعی گاوی را دارند، باید مد نظر داشته باشند که این محصولات معمولا دارای سطوح غیر یکنواخت هستند. دلیل این امر ناهمگون بودن بدن حیوان می باشد. در اینجا  سطح غیر صاف، نشان از کیفیت بالای محصول و طبیعی بودن چرم مورد نظر دارد. 
از دیگر وجه مشخصه چرم های گاوی، می توان به تراکم بافت آنها اشاره کرد. به دلایل بالا بودن الیاف متراکم این محصولات، چرم های گاوی دارای استقامت و مقاومت بالایی در ماقبل انواع نیروهای وارده دارند. لذا این خصیصه، آنها را به یکی از با دوام ترین محصولات چرمی تبدیل کرده است. 
معمولا محصولات چرم گاوی به صورت نرم و یا خشک به بازار عرضه می شوند که مصرف کننده با توجه به نیاز خود، می تواند یک نوع را انتخاب نموده و استفاده بکند. از دیگر مشخصه های بارز چرم گای، ضخامت های مختلف آنها در بازار می باشد. 
در واقع مشتری از لحاظ ضخامت محصول نیز، با تنوع زیادی روبرو است و می تواند انواع چرم با ضخامت های مختلف را تهیه نماید. لازم به ذکر است که ای محصولات دارای سطحی بدون گرین هستند و این امر باعث شده است که سطح رویی آنها صاف و یکدست باشد. 

ویژگی های چرم گاوی مشهد

مشهد یکی از کلان شهرهای ایران می باشد که صنایع مختلفی در آن مشغول فعالیت هستند. از جمله این صنایع می توان به واحد های پوشاک و تولید کیف و کفش اشاره نمود. مواد اولیه اکثر این واحدهای تولیدی، چرم گاوی می باشد به همین دلیل بازار چرم مشهد نیز دارای رونق خوبی است. 
همان طور که بارها نیز عنوان کردم، از چرم گاوی در ساخت و تهیه انواع کیف و کفش و پوشاک می توان استفاده نمود. به همین دلیل تولیدی هایی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند، باید برای مواد اولیه ساخت محصولات خود، چرم طبیعی تهیه نمایند. 
خوشبختانه چرم طبیعی نیز در مشهد با کیفیت بالایی تهیه می شود و متقاضیان خرید می توانند از این محصول بهره مند بشوند. یکی از راه های دیگر دسترسی به این نوع چرم، استفاده و بهره بردن از نمایندگی ها می باشد. 
امروزه تهیه انواع جنس از مراکز فروش رسمی رونق بیشتری گرفته است، خرید جنس از نمایندگی ها دارای محاسن زیادی می باشد که خریدار می تواند از آنها منتفع شود. اولین نکته مثبت در هنگام تهیه جنس از مراکز فروش قانونی، اطمینان خاطر از کیفیت و اصل بودن چرم می باشد. 
حذف واسطه ها و دلالان چرم، از دیگر ویژگی های خرید از نمایندگی است. در واقع واسطه ها با اضافه کردن سود هنگفت خود بر روی قیمت نهایی محصول، باعث افزایش بی رویه نرخ چرم می شوند. این افراد بدون اینکه کار مثبتی انجام بدهند، قیمت محصولات را افزایش می دهند. 
وجود واسطه ها باعث به هم خوردن سیستم عرضه و تقاضا می شود و محصولی به شدت گران را نصیب مشتری می کند. متقاضیان گرامی می توانند با خرید از نمایندگی ها، دست این دلالان را از بازار کوتاه کرده و علاوه بر خرید محصولات چرم با کیفیت، از قیمتی به شدت رقابتی نیز بهره مند شوند. 
شرکت ما با داشتن نمایندگی انواع چرم های طبیعی، آماده ارائه خدمات متنوع به مشتریان خود می باشد. متقاضیان گرامی می توانند از طریق شماره تماس های ذکر شده در سایت با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و از انواع راهنمایی های ایشان استفاده لازم را ببرند. 

بازار فروش انواع چرم طبیعی در تهران

بازار فروش انواع چرم طبیعی در تهران بازار چرم تهران یکی از بازارهای پر رونق در کشورمان می باشد. بر کسی پوشیده نیست که تهران مرکز مد و فشن و همچنین قطب تولیدی در کشور است. لذا خرید و فروش انواع چرم و همچنین تولید آنها در این شهر، به صورت گسترده ای در حال انجام است. 
اما این مهم نباید به گونه ای باشد که خریداران انواع چرم در شهرستان های دیگر کشور دچار مشکل شوند. برای اینکه دسترسی به محصولات چرمی به طور یکنواخت و متعادل در کل کشور صورت بپذیرد، نیازمند توزیع و پخش مناسب و استاندارد هستیم. 
در واقع مراکز پخش باید بتوانند چرم های تولید شده در شهرهای صاحب سبک در زمینه تولید چرم را به سایر شهرستان های دیگر که به انواع محصولات چرمی نیازمند هستند، برسانند. این مهم باید در سریع ترین زمان ممکن انجام بپذیرد. 
شرکت رادمان با داشتن سابقه طولانی مدت در زمینه تهیه و توزیع انواع چرم، این امکان را برای مشتری خود فراهم نموده است تا آنها در هر کجای ایران که هستند بتوانند در اسرع وقت به محصولات چرمی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. این شرکت، تمام سعی خود را  برای جلب رضایت مشتری به کار می گیرد و در راستای نیل به این هدف، از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند. 
 

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید