فروش سایت
خانه / رادمان / خرید چرم خام اینترنتی با چند کلیک

خرید چرم خام اینترنتی با چند کلیک

اگرچه سال های پیش اطمینان چندانی در مورد خرید آنلاین وجود نداشت، ولی امروزه خرید اینترنتی به یکی از روش های اصلی تهیه کالاهای مورد نیاز تبدیل شده است. هم اکنون امکان خرید چرم خام با چند کلیک برای عموم مشتریان فراهم می باشد.

شاید برای افراد بی تجربه تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی کار آسانی نباشد و برای شناخت نوع و کیفیت چرم نیازمند افراد متخصص این زمینه باشند، ولی اگر شما یکی دوبار از محصولات چرم طبیعی استفاده کنید، تفاوت بین این دو نوع چرم را به راحتی تشخیص خواهید داد مخصوصا زمانی که این اجناس، از نوع محصولات پرکاربرد روزانه مردم باشد.

تشخیص چرم خام طبیعی از مصنوعی

ساده ترین راه برای تشخیص چرم طبیعی از مصنوعی این است که انگشت خود را روی سطح چرم قرار دهید و آن را تحت فشار بگذارید.
اگر چرم، طبیعی باشد واکنش آن مانند پوست خواهد بود و تحت فشار انگشت شما چروک می شود؛ ولی در صورتی که چرم مصنوعی باشد، محل فشار فرو می رود ولی هیچ گونه چین و چروکی روی چرم مشاهده نمی شود و چرم شکل و استحکام خود را حفظ می کند. پس وقتی در تشخیص چرم طبیعی و مصنوعی دچار شک شدید، می توانید به راحتی انگشت خود را روی سطح چرم فشار دهید و تغییر شکل آن را مشاهده کنید.

چرم طبیعی یا مصنوعی

چرم خام طبیعی و مصنوعی

چرم طبیعی و مصنوعی مزیت ها و معایبی دارند. اگر چه چرم طبیعی نسبت به چرم مصنوعی بسیار مقاوم تر است ولی از قیمت پایین و تنوع رنگی چرم مصنوعی نسبت به نمونه طبیعی آن نمی توان به راحتی گذشت.
با این حال بسیاری از تولید کننگان برندهای معتبر چرم، نمونه طبیعی را به صورت قاطع به نمونه های مصنوعی ترجیح می دهند. حال اگر چرم طبیعی را بتوان به قیمت های پایین تری خرید تا قیمت برای مصرف کننده هم کاهش پیدا کند، مسلما تقاضای تولید محصولات با چرم های طبیعی بسیار بیشتر خواهد شد.

لیست قیمت چرم

خرید اینترنتی چرم خام طبیعی

به لطف ظهور اینترنت در عرصه خرید و فروش کالاهای مختلف، چرم طبیعی را می توان بدون هیچ واسطه ای در مقیاس خرد و کلان از فروشگاه های اینترنتی خریداری نمود. چرم رادمان در این زمینه می تواند کمک حال مشتریان باشد.

[av_button label=’خرید چرم خام’ link=’manually,https://raadmaanleather.com/shop/’ link_target=’_blank’ size=’medium’ position=’center’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ admin_preview_bg=”]

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید