فروش سایت
خانه / چرم بزی / خرید چرم بزی طبیعی مستقیم از کارخانه

خرید چرم بزی طبیعی مستقیم از کارخانه

خرید چرم بزی طبیعی مستقیم از کارخانه توسط افرادی که مصرف عمده دارند،می تواند به عنوان یک راه حل برای داشتن قیمت های مناسب و رقابتی باشد.

خوشبختانه صنعت تولید چرم طبیعی حیوانی در ایران دارای تاریخچه ای قوی می باشد. در نتیجه در عین حال که با وجود تغییرات اقلیمی مشکل کاهش کیفیت نسبی را در انواع چرم طبیعی حیوانی مثل چرم بزی داریم، با این وجود تولید همچنان کارخانه های مختلف انجام می شود.

چالش های این صنعت این روز ها با وجود نوسان های ارزی به ماشین آلات و دستگاه های فرسوده هم بر می گردد.

اما در هر حال کارانه های فعال در این حوزه همچنان امیدوار به آینده تولید دارند.

خرید چرم بزی طبیعی به صورت اینترنتی

در خرید مستقیم از کارخانه به صورت عمده می توان اینترنتی و سریع اقدام نمود. همچنین می توان به صورت حضوری هم در مشهد یا تبریز و شهر های تولید کننده چرم طبیعی حضور یافت. اما خرید چرم بزی طبیعی و نیز هر نوع دیگر بر اساس فوت می باشد.

خرید چرم بزی

فوت یا پا در خرید چرم طبیعی یعنی چه؟

طبیعی است که هر کالایی واحدی برای اندازه گیری و اعلام قیمت داشته باشد. برای چرم طبیعی از سال ۱۹۱۹ توسط اتحادیه چرم سازان ایتالیا و اسپانیا اندازه هر فوت ۳۲٫۹۹ در ۳۲٫۹۹ قرار داده شد.

اما در ایران کارخانه تولید کننده هر فوت یا پا از چرم را ۲۸ در ۲۸ و یا ۳۰ در ۳۰ سانتی متر می داند. به هر حال به منظور مشخص بودن ابعاد قطعه، پیش از بسته بندی، مساحت پوست چرم در پشت آن نوشته می شود.

منبع: چرم طبیعی ایران

مطلب پیشنهادی

تفاوت چرم گاوی و بزی

آیا شما به عنوان کسی که قصد خرید چرم طبیعی برای دوخت یک محصول و حتی فروش را دارد از تفاوت میان چرم گاوی و بزی اطلاع کافی دارید؟ آیا می دانید هر یک برای چه نوع م

دیدگاهتان را بنویسید