فروش سایت
خانه / چرم گاوی اشبالت / خرید انواع چرم گاوی اشبالت

خرید انواع چرم گاوی اشبالت

چرم گاوی اشبالت چیست و چگونه تولید میشود؟ از چرم گاوی اشبالت چه محصولاتی تولید میشود و مراکز فروش آن در ایران کجاست؟ دراین سایت میخواهیم توضیح کاملی درباره این چرم ارایه کنیم.
چرم های طبیعی انواع مختلفی دارند که از حیوانات مختلفی همچون گاو، گوسفند، بز، گاومیش و … تولید میشود. اما براساس اولویت بندی ها و تنوع بالا معمولا از پوست گاو برای دباغی و تولید محصولات مختلف چرمی استفاده میشود. زیرا چرم گاوی به دلیل ضخامت و مقاومت بالایی که دارد، هم میتواند به صورت یک لایه کلفت در تولید کمربند، کفش و… استفاده شود و یا برش های مختلفی از آن ایجاد شود تا برای تولید محصولات نازکتر و لطیف تر به کار رود. در واقع این ویژگی چرم فوق تا حد زیادی استفاده از آن را در میان تولیدکنندگان چرم های گاوی افزایش داده و به عنوان انتخاب اول قرار داده است. اما خود چرم گاوی نیز مشتقاتی دارد، که اسبالت یکی از پرکاربرد ترین آنهاست.
چرم اشبالت چیست و چگونه تولید میشود
در طی عمل دباغی پوست گاو، به مرحله ایی بنام برش کاری و رنگ آمیزی چرم میرسیم که در آن چرم برش داده شده و به لایه های متفاوت، برای تولید محصولات مختلف تقسیم میشود. چرم اشبالت به قسمت پایین پوست گاو گفته میشود که لایه صاف و براق آن جدا شده و سطحی پرزدار پیدا میکند. این چرم مقاومت و پایداری بالایی دارد و در تولیدات محصولاتی مثل کیف، کفش، کمربند، روکش صندلی و مبلمان به کار میرود.
مراکز خرید چرم گاوی اشبالت
در کشور ما انواع چرم گاوی توسط کارخانه جات مختلف تولید و به بازار هدف فرستاده میشود تا از طریق طراحی و دوخت به محصولات چرمی متعددی تبدیل شود. کلیه مراکز تولیدی محصولات چرمی بعد از ساخت، محصولات را به فروشگاهها و نمایندگی های خود در سراسر کشور ارسال میکنند تا در آنجا توزیع شود. شما میتوانید با مراجعه به این نمایندگی ها و یا ارتباط با همکاران ما در سایت چرم ایران، کالای خود را با اطمینان خریداری کنید.

مطلب پیشنهادی

چرم گاوی اشبالت با جیر چه تفاوتی دارد؟

چرم گاوی اشبالت با جیر چه تفاوتی دارد؟ اصلا چرم اشبالت گاوی چیست؟ چه استفاده هایی از آن می شود؟ قیمت چرم اشبالت گاوی چه مقدار است؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوا

دیدگاهتان را بنویسید