فروش سایت
خانه / چرم شتری / خرید انواع چرم طبیعی طرح دار شتری

خرید انواع چرم طبیعی طرح دار شتری

عجیب است ولی آیا می دانستید که یکی از انواع چرم های طبیعی طرح دار و افکت داری که می توانید خرید کنید، چرم شتری است؟ این چرم علاوه بر نوع هورس، دارای طرح پوست مار، دایموند و … نیز می باشد.

بیشتر چرم های طبیعی طرح دار، از نوع کیفی هستند و برای دوخت کیف های چرمی مختلف بویژه کیف های زنانه استفاده می شوند. مهمترین مزیت چرم های طرح دار این است که می توان محصولات چرمی خاص و منحصربفرد تولید کرد. بدین ترتیب می توان از دست کیف و کالاهای یک شکل و تکراری فرار کرد و کمی تنوع را تجربه کرد.

چرم طبیعی طرح دار چگونه تولید می شود؟

در کارخانه های چرم سازی پس از دباغی پوست و تبدیل شدنش به چرم، توسط صفحات فلزی طرح دار، نقوش مختلفی را روی انواع چرم طبیعی همچون چرم بزی و شتری حک می کنند. این صفحات چاپ دار فلزی و آلیاژی با نیروی قوی دستگاه بر روی سطح چرم پرس شده و طرح خود را بر روی چرم می اندازند باین ترتیب نقوش مختلف بر رخ چرم چاپ می شوند.

انواع چرم طبیعی طرح دار

امروزه به لطف دستگاه های صنعتی و اشین آلات پیشرفته هرگونه چاپ و طرحی را می توان به انواع چرم طبیعی و نیز چرم های مصنوعی اعمال کرد. این طرح ها تحت عناوین طرح پوست مار پیتون، طرح کروکودیل، طرح سنگفرشی، طرح دایموند و … نام دارند و بر روی انواع چرم طبیعی بزی، چرم خام گاوی، چرم شتری و چرم گوسفندی قابلیت حک شدن دارند. به ترتیب می توان انواع چرم طبیعی طرح دار را در اختیار مشتری قرار داد.

خرید چرم طرح دار شتری

بدون شک شهر مشهد را می توان از پرچم داران چرم شتری در ایران دانست و مشهد اولین شهر تولیدکننده چرم شتری در کشور بشمار می آید از همین روی بسیاری از تولیدکنندگان محصولات چرمی و مغازه های چرم فروشی در شهرهای مختلف، چرم شتری مورد نیازشان را از مشهد خرید می کنند. اکثر این خریداران چرمی که خرید می کنند چرم هورس شتری است ولی نمی دانند که چرم شتری به غیر از فینیش هورس نمونه های طرح دار متنوعی دیگری هم دارد که بسیار شیک و زیبا است. هر چند مراکز فروش و عرضه چنین چرم هایی کم اند ولی با کمی دقت و هوشیاری می توان براحتی با آنها ارتباط برقرار کرده و خرید خود را مستقیما از طریق آن مراکز انجام داد. در تصویر اصلی این مطلب می توانید یک نوع چرم طبیعی شتری پوست ماری افکت دار شیک و زیبا را مشاهده کنید که برای فروش آماده می باشد. به نظر شما کدام تولیدکننده هست که دلش نخواهد با این چرم طبیعی زیبا یک کیف مجلسی زنانه یا یک کیف دوشی دخترانه چرمی بدوزد؟

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

تنها مرکزی که قادر است محصولات تولید شده با چرم خام شتر ضد آب بسازد کارخانه آفتاب مشهد است. چرم رادمان به صورت مستقیم انواع اجناس تولیدی را بی واسطه با قیمت کار

دیدگاهتان را بنویسید