فروش سایت
خانه / کفش چرم گاوی / تولید کفش تبریز از چرم گاوی اعلا

تولید کفش تبریز از چرم گاوی اعلا

تولید کفش با استفاده از چرم گاوی چه فوایدی دارد؟ کدام اماکن و کارخانجات تولید کفش چرم تبریز را با استفاده از چرم گاوی اعلا انجام می دهند؟ در ادامه پیرامون این مسایل میپردازیم.
تبریز یکی از شهر های مهم استان آذربایجان شرقی است. این شهر از دیرباز در خصوص چرم سازی شهره خاص و عام بود. اولین کارخانه چرم سازی در سال ۱۳۰۸ در این شهر تاسیس شد. تلاشگران عرصه چرم و چرم سازی در این شهر بسیار با ترجمه و مهارتهای بسیار بالایی در تولید و چرمسازی دارند. قدرت تولید این شهر به حدی زیاد است که ۹۰% صادرات چرم گاوی از این شهر صورت میگیرد.

فواید چرم گاوی در تولید کفش تبریز

همانطور که همه میدانند، کفش وسیله ایی است که همواره در معرض آسیب و ساییدگی قرار دارد پس باید به گونه ایی و با استفاده از موادی تولید شود که بسیار مقاوم باشد و بتواند در شرایط مختلف به بهترین شکل به مصرف کننده خود ارایه خدمات کند و عمر بالایی نیز داشته باشد. وقتی حرف از تولید کفش تبریز چرم به زبان می آید. ذهن همه به سمت صنعت چرم تبریز و مرغوبیت چرم گاوی کشیده میشود. همانطور که همه میدانیم قطب اول صنعت چرم کشور، تبریز است. که از گذشته تاکنون فعالیت های گسترده ایی در این زمینه انجام داده و نزد مصرف کنندگان داخلی و حتی خارجی از از ازرش بالایی برخوردار است. شما بهتر میدانید در تولید کفش، نقش چرم گاوی مرغوب خیلی حیاتی است. حالا چرا چرم گاوی؟ چرم گاوی به دلیل ضخامت بالا و همچنین امکان پرش کاری که دارد، میتواند باعث تقویت و پایداری کفش در برابر فرسایش و سایدگی شود. چرم گاوی تبریز نیز یکی از مرغوب ترین چرم ها در ایران است از آن در تولید محصولات چرمی زیادی استفاده میشود. چرم گاوی به دلیل استحکام زیاد، عمر مفید بالا و طراحی عالی و متفاوت میتواند بهترین گزینه برای تولید کفش تبریز باشد.
کفش چرم گاوی

مراکز تولید کفش تبریز با چرم گاوی

در تبریز کارخانه جات زیادی برای چرمسازی و تولید محصولات چرمی وجود دارد، که سابقه زیادی در امر تولید دارند. اما مهمترین و بزرگترین مرکز چرمسازی و تولید کفش چرم، شهرک صنعتی چرمشهر است که میتواند نیاز شما را برطرف کند.

دیدگاهتان را بنویسید