رادمان
خانه / چرم گاوی خام / تولید چرم گاوی خام مرغوب

تولید چرم گاوی خام مرغوب

چرم گاوی خام چیست و در چه مصارفی استفاده میشود؟ چرم گاوی خام توسط کدام تولیدکنندگان تولید و عرضه میشود؟ در این سایت قصد داریم شما را به این چرم بیشتر آشنا کنیم.
چرم گاوی یکی از پرمصرف ترین چرم های موجود در ایران است که در تولید انواع محصولات چرمی مثل کیف، کفش، کمربند، پالتو، کاپشن و … به کار میرود. این چرم به دلیل ضخامت زیادی که دارد، همه پسند و یکی از اولویت های کارخانه های چرم سازی برای ساخت اکثر اجناس چرمی است.

چرم گاوی خام

چرم گاوی خام و مصارف آن

چرم های گاوی از پوست گاو و گوساله و در کارخانه های چرم سازی به وسیله عمل دباغی به حالت طبیعی و پایدار در می آید و دچار فساد نمیشود. چرم گاوی خام در واقع همان چرم تولید شده اولیه است که هنوز پردازش نشده و وارد فاز تولید محصولات چرمی نشده است. تولیدکنندگان چرم گاوی با کمک ماشین آلات پیشرفته و نیروی کار حرفه ایی، میزان بالایی چرم خام اولیه تولید میکنند و بر اساس درخواست مشتری عرضه میکنند. در این بین برخی از مشتریان چرم خام گاوی را خریداری کرده و خودشان در کارخلنه و یا کارگاه تولیدی دیگری، اقدام به ساخت محصولات مختلف میکنند. عمده محصولات تولید شده هم همانطور که در بالا اشاره کردیم و مجدد نیز عنوان میکنیم شامل موارد زیل است:
  • کیف های چرمی زنانه و مردانه
  • کفش های چرمی مردانه و زنانه
  • کمربند های چرمی مختلف
  • پالتو، کاپشن و پیراهن
  • فرش های چرمی در اندازه های مختلف
  • و غیره

کارخانه تولید چرم گاوی خام مرغوب

در زمینه صنعت پرسود چرمسازی کمتر شخصی است که قدرت مالی و اقتصادی داشته باشد و وارد این عرصه نشود. برهمگان روشن است که چرم سازی و تولید محصولات چرمی بسیار سود آور و پر منفعت است. کارخانه های بسیاری در تولید چرم های طبیعی به خصوص انواع چرم گاوی خام فعالیت دارند. شما عزیزان میتوانید اگر قصد معامله با این مراکز را دارید ابتدا باید نمایندگی های آن را پیدا کنید. برای این کار، اینترنت راهی سریع و آسان است و البته از آن هم آسان تر ارتباط با ما در همین سایت است. همکاران ما همواره آماده راهنمایی و ارایه خدمات ارزنده به شما عزیزان هستند.

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش چرم خام گاوی

نمایندگی های فروش برندهای بزرگ چرم در ایران، میزان خرید چرم خام گاوی را بسیار بیشتر از سایر مدلها می دانند. به نظر شما چرا مصرف کنندگان از پوست این حیوان استقبا

دیدگاهتان را بنویسید

 
تماس با ما درباره ما