فروش سایت
خانه / رادمان / تولید و توزیع ست های سه تیکه چرم گاوی

تولید و توزیع ست های سه تیکه چرم گاوی

ست های سه تیکه محصولاتی هستند که از انواع چرم ها به خصوص چرم گاوی تولید و توزیع می شوند. این ست ها دارای سه محصول شامل: کمربند، کیف پول و جاکلیدی می باشند. اکثر این ست ها از چرم گاوی تولید می شوند.
همانطور که می دانید چرم گاوی مقاوم ترین و با دوام ترین نوع چرم در میان چرم های موجود در بازار است. به همین خاطر محصولاتی که باید دارای دوام بالا و عمر زیاد باشند را از چرم طبیعی گاوی درست می کنند. این ست ها به صورت با هم و در بسته بندی های بسیار شیک و زیبا ارائه می شوند. ست های سه تیکه دارای رنگ بندی نیز می باشند. رنگ هایی از قبیل: مشکی، قهوه ای کم رنگ، قهوه ای سوخته، زرشکی و سرمه ای رنگ هایی هستند که در ساخت ست های سه تیکه از آن ها استفاده می شود. این ست ها از چرم های دیگری مثل: چرم بز و بزغاله، چرم شترمرغ، چرم گوسفند و… تولید و در بازار کشور توزیع می گردد. با تماس به شماره زیر می توانید مرغوب ترین و شیک ترین انواع ست های سه تیکه در رنگ های مختلف را سفارش دهید.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید