فروش سایت
خانه / چرم شتری / تولید انبوه چرم شتری طرح سوسماری

تولید انبوه چرم شتری طرح سوسماری

آیا می دانستید که می شود طرح سوسماری را بر روی چرم شتری چاپ کرد و از زیبایی آن در تولید محصولات مختلف بهره برد؟ این مرکز سفارش ساخت انبوه این فرآورده دباغی شده را در فوتاژ بالا قبول می نماید.

امروزه چرم های طبیعی چاپ خورده در بورس هستند و به شکل انبوه جهت تولید انواع کیف زنانه تهیه و خریداری می شوند. یکی از طرح های پر طرفداری که بر روی چرم هایی نظیر بزی، شتری و گاوی اعمال می شود چرم طرح سوسماری است که این چرم می تواند مطابق سلیقه مشتری و خواست خریدار هر رنگی داشته باشد ولی در مجموع رنگهای کاربردی نظیر مشکی، زرشکی و قهوه ای مرسوم تر می باشد.

در تصویر اصلی دو جلد چرم شتری طرح سوسماری در رنگ های قهوه ای روشن و تیره دیده می شود که خاصه برای تولید کیف دباغی و تولید شده است.

هر چند که این چاپ را می توان بر روی انواع چرم طبیعی زد ولی چون چرم شتری استحکام بالاتری دارد می توان از چرم شتری طرح سوسماری برای دوخت کیف و محصولات چرمی بادوام تر استفاده نمود تا هم زیبایی را داشت و هم از ماندگاری بالا بهره برد.

تولید انبوه چرم شتری

ایران از زمان های دور مهد پرورش انواع دام همچون بز، گاو، گوسفند، شتر و شترمرغ بوده لذا از همان دوران گوشت، شیر و پوست این دام ها همواره به میزان بالا جهت استفاده در داخل و صادرات به کشورهای خارجی مورد استفاده قرار می گرفته است.
پوست چرم شتر به دلیل شرایط دشوار محیط زندگی این حیوان، محکم و متراکم است. این ویژگی در چرم دام مورد نظر هم وجود دارد لذا چرم شتری یکی از محکم ترین چرم های موجود در ایران و جهان بشمار می آید.
شتر در مناطق گرمسیر و بیابانی زندگی می کند بنابراین ایران، امارات، عربستان و کشورهایی از این دست مناسب ترین کشورها جهت پرورش و تولید انبوه چرم شتری بحساب می آیند.
ایران با قابلیت تولید چرم های صادراتی، این امکان را دارد که به صورت عمده انواع کراست و چرم فینیش شتری را در تناژ بالا به فروش داخلی و خارجی برساند. حتی کارخانه هایی در این خطه یافت می شوند که چرم نبوک و هورس شتری ضد آب تولید می کنند که این ویژگی می توان یک نقطه قوت باشد. سایر چرم های طرح دار شتری نظیر چرم طرح سوسمار، چرم طرح پوست مار، چرم کروکودیل و بوفالو نیز قابل تولید و سفارش مستقیم می باشد. قابل توجه خریداران انبوه چرم شتری اینکه سفارشات عمده بصورت مستقیم از کارخانه به سراسر کشور ارسال می شود.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

تنها مرکزی که قادر است محصولات تولید شده با چرم خام شتر ضد آب بسازد کارخانه آفتاب مشهد است. چرم رادمان به صورت مستقیم انواع اجناس تولیدی را بی واسطه با قیمت کار

دیدگاهتان را بنویسید