فروش سایت
خانه / رادمان / توزیع چرم گاوی طرحدار در ایران

توزیع چرم گاوی طرحدار در ایران

توزیع عمده جدیدترین چرم های گاوی طرحدار در ایران با رنگ های مختلف روشن و تیره در سرتاسر شهرهای کشور به طور مستقیم انجام می پذیرد.
چرم های گاوی طرحدار، یکی از خاص ترین و جذاب ترین انواع چرمهای طبیعی که امروزه با قیمت های بسیار بسیار مناسبی می تواند در اختیار دوستداران چرمهای خاص و ویژه قرار گیرد.
در حال حاضر طرح های شیک و زیبایی همچون پوست ماری، طرح کورکدیل، و حتی شترمرغ بر روی چرمهای طبیعی گاوی نقش و در واقع چاپ زده می شوند و به این ترتیب هر فوت چرم گاوی با طرح به عنوان مثال کروکدیل، بسیار ارزان قیمت تر از یک فوت چرم کمیاب (یا حتی نایاب!) کروکدیل است و به راحتی با سفارش مشتریان قابل توزیع می باشد.
طرح های چاپ شده بر روی این چرمها جلوه کاملا طبیعی داشته و کاملا حالت فرورفتگی و برجستگی های چرم مار یا کروکدیل یا شترمرغ را نشان می دهد. و با دست کشیدن یا حتی مرور زمان نقش آن پاک نخواهد شد.
این سبک چرمها در ایران امروزه به سهولت و روش ها و متدهای جدیدی صورت می پذیرد و به این ترتیب مطابق با سفارش مشتریان هر رنگ یا طرحی قابل پیاده شدن و توزیع می باشد.
علاوه بر لوکس و جذاب بودن این چرمهای طرحدار، قیمت مناسبشان یک امتیاز ویژه و مثبتی برای آنها به حساب می آید که نظر بسیاری از مخاطبان و مشتریان را به خود جلب نموده است.
و در واقع عمده بودن توزیع این مدل چرمهای گاوی موجب شده تا قیمت ها نسبت به خرید و سفارش جزئی مقرون به صرفه و متناسب باشد.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید