فروش سایت
خانه / کیف چرم دست دوز / تهیه کیف دیپلمات چرم طبیعی دست دوز

تهیه کیف دیپلمات چرم طبیعی دست دوز

آیا می دانید چه طور و از کجا می شود یک کیف دیپلمات چرم طبیعی دست دوز تهیه کرد؟ داشتن یک چنین کیفی چه اهمیت دارد؟ آیا واقعا مهم است؟

امروزه دیده می شود که مدیران، سیاستمداران و اقتصاددانان به هنگام حضور در نشست های کاری و شغلی خود یک کیف دیپلمات چرم به دست می گیرند و ملزومات ضروری خود را اعم از خودکار، برگه های لازم، سند، لپ تاپ و … درون آن قرار می دهند.

از طرف دیگر در دست گرفتن یک کیف شیک نشانه شخصیت هر فرد بوده و به طرز غیر محسوسی بر روی روند مذاکره تاثیر خواهد داشت. جمله معروفی هست که می گوید 3 ثانیه اول هر مذاکره بر روی 30 دقیقه بعدی آن تاثیر خواهد داشت از همین روی بایستی به موضوع انتخاب کیف مناسب و نیز نحوه پوشش خود اهمیت فراوانی داد.

آیا می دانید بهترین و مناسبترین کیف دیپلماتی که می توانید تهیه کنید کیف چرمی است؟
معمولا کیف های دیپلمات بایستی حتما جنس اعلا و باکیفیتی داشته باشند از همین روی خریدارش باید حتما به سراغ نوع تهیه شده با چرم طبیعی برود.

کیف های دیپلماتی که در بازار وجود داشته و یا به شکل دست دوز تولید می شوند در درجه اول با چرم طبیعی گاوی و بعد با چرم طبیعی شتری دوخته می شوند.

در مورد رنگ هم اکثرا رنگ قهوه ای تیره و روشن دارند و انتخاب این دو رنگ مرسوم تر و کاربردی تر است.

در مورد نوع دوخت هم باید گفت که اکثر کیف های دیپلمات چرم مردانه به شکل چرخ دوز تهیه می شوند ولی بعضا موارد دست دوز متعددی هم دیده می شود. نکته ای که در مورد دست دوز بودن یک کیف دیپلمات چرم می توان عنوان کرد این است که اگر این کیف با لیزر برش بخورد بسیار تمیز از آب در خواهد آمد ولی بعضا دیده شده مواردی که به صورت دستی دوخته شده اند چندان شسسته رفته از کار در نیامده و موجبات نارضایتی مشتری را فراهم کرده است بنابراین حتما به این نکته مهم قبل از سفارش و خرید توجه نمایید.

در تصویر یک نمونه کیف دیپلمات چرم طبیعی شتری قهوه ای رنگ دیده می شود. این کیف کیفیت بالایی دارد و می توان از آن به عنوان کیف چرم لاکچری یاد کرد.

این کیف دیپلمات به صورت چرخ دوز تهیه شده است. بسیار جادار بوده و امکان قرار دادن لپ تاپ و کارت بانکی را هم دارد.

جنس این کیف چرم هورس شتری است ولی آستر داخلی آن چرم بزی می باشد.

این کیف علاوه بر دسته ای که دارد دارای یک بند دوشی جدا شونده نیز هست تا هر وقت که خواستید آن را متصل کرده و یا جدا کنید.

این کیف دارای 5 عدد جیب داخلی و خارجی و 2 عدد زیپ می باشد. نحوه باز و بسته شدن هم به کمک 2 قفل سگکی صورت می پذیرد. جهت مشاهده مدل های دست دوز و چرخ دوز طبیعی و مصنوعی می توانید به کانال تلگرام چرم رادمان سر زده و مدل دلخواهتان را انتخاب کنید. سایت های اینترنتی و فروشگاه های آنلاین هم عرضه کننده مدل های مشابه این محصول می باشند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

کیف مجلسی چرم دست دوز زنانه

کیف مجلسی چرم زنانه هم به شکل دست دوز و هم چرخ دوز در بازار …

دیدگاهتان را بنویسید