فروش سایت
خانه / رادمان / بهترین چرم گاوی اصل در بازار

بهترین چرم گاوی اصل در بازار

چرم های گاوی مرغوب چه خصوصیاتی دارد؟ بهترین چرم گاوی اصل در بازار کدام است و چگونه باید با مراکز عرضه آن در ارتباط بود؟ لطفا ما را همراهی کنید.
چرم ها در گروههای مختلف برای تولید محصولات متفاوتی رده بندی میشود. چرم های طبیعی از پوست حیوانات به وجود می آید و عمده موجوداتی که پوست آنها بیشتر مورد استفاده میشود شامل گاو، گاومیش، شتر، شترمرغ، ماهی و غیره است.ولی ما چرا باید از این همه حیوان برای تولید اجناس مختلفمون استفاده کنیم؟ چرا فقط از یک حیوان برای این کار استفاده نمیشود؟ دلیل این کار برمیکردد به ضخامت و نقش و نگارهای پوست هر حیوان که با دیگری متفاوت است.

بهترین چرم گاوی

خصوصیات چرم گاوی مرغوب چیست؟

ابتدای کار به سوالی که عنوان کردیم جواب بدهیم. ضخامت و طرح های پوست هر حیوان با دیگری متفاوت است و از طرفی برخی اجناس چرمی میبایست بخاطر کاربردی که دارند با مقاومت های متفاوتی همراه باشد. به عنوان مثال کفش ها به دلیل اینکه بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند و اغلب مورد فرسایش و سایدگی قرار میگیرد باید مواد به کار رفته در آن قوی تر باشد ولی کیف های چرم زنانه باید از چرم سبکتر و لطیف تر ساخته شوند زیرا که خانوم ها به لطافت اهمیت زیادی میدهند.چرم گاوی یکی از بهترین چرم ها است که به دلیل ضخامت بالایی که دارد در تولید کیف و کفش های مقاوم و همچنین کمربند بیشتر استفاده میشود. از طرفی دستگاههای برش، انواع چرم گاوی را با مشتقات مختلفی همراه میکند که در ضخامت های مختلفی تقسیم بندی میشوند. به زبان ساده تر چرم گاوی میتواند هم در ساخت اجناس مقاوم کاربرد داشته باشد و هم برای تولید محصولات لطیف و منعطف به کار رود. مقاومت بالا، قابل تبدیل به مشتقات مختلف، عمر مفید بالا و … از جمله مهمترین خصوصیات این چرم است.

فروشگاههای عرضه بهترین چرم گاوی مرغوب

کلیه کارخانه جات چرم مصنوعی بعد از تولید محصولات خود، انها را به نمایندگی های خود تحویل میدهند تا در اختیار عموم قرار دهند. این مراکز نیز با تبلیغات و روش های مختلف، محصولات فوق را برای توزیع آماده کرده و در اختیار خریداران قرار میدهد. شما کافیست با این مراکز فروش در ارتباط باشید تا از قیمت و روند معاملاتشان آگاهی پیدا کنید.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید