فروش سایت
خانه / چرم گاوی میلینگ / بهترین چرم میلینگ گاوی کدام است

بهترین چرم میلینگ گاوی کدام است

چرم میلینگ گاوی چیست و چگونه تولید میشود؟ بهترین چرم میلینگ کدام است و کدام فروشگاهها عرضه آن را به عهده دارند؟ در این جا قصد داریم شما را با این چرم و کاربردش بیشتر آشنا کنیم.
چرم های طبیعی انواع مختلفی دارند و براساس نحوه تولید و نوع کاربری که دارند در رده های مختلف تقسیم میشوند. انواع چرم گاوی در تولید محصولات چرمی به کار میرود و صنعت گران این عرصه میکوشند بهترین محصولات را از آنها تولید و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه کنند.

چرم گاوی میلینگ

بهترین چرم میلینگ گاوی کدام است

چرم های میلینگ از پوست حیواناتی همچون گاو، گوسفند و بز ساخته میشوند. و در طی مراحل دباغی به وسیله دستگاه میلینگ و تحت محیط خلا حرارت بالا به آنها داده میشوند تا لطافت و انعطاف پذیری مناسبی پیدا کنند. هرچه دفعات دمادهی توسط دستگاه میلینگ بیشتر باشد چرم میلینگ نرم تر و منعطف تری ایجاد میشود. در مراحل بالاتر دانه های ریز یکنواختی در یک طرف چرم ایجاد میشود که جلوه خاصی به آن میدهد. پس دلیل اینکه به این چرم، میلینگ گفته میشود این است که به وسیله دستگاه میلینگ این چرم به وجود می آید. از مشخصات دیگر چرم گاوی میلینگ وجود یک لایه پرز مانند در یک طرف آن است. از این نوع چرم در تولید محصولات مختلفی استفاده میشود ولی به دلیل مقاومت و عمر مفید بالایی که این محصول دارد، از آن بیشتر برای تولید اجناسی به کار میرود که باید براساس کاربردشان پایداری زیادی داشته باشند،کیف، کفش و روکش مبلمان از این گروه اجناس هستند.

مراکز عرضه چرم گاوی میلینگ

تولید چرم گاوی میلینگ در اکثر کارخانه های چرم سازی انجام میشود ولی نحوه عرضه آن به بازار متفاوت است. به این منظور برخی تولیدکنندگان چرم میلینگ را به صورت خام عرضه میکنند که این نوع بیشتر برای صادرات به کار میرود ولی برخی دیگر با انجام مراحل مختلف طراحی و دوخت روی این چرم، آن را به محصولات متنوعی که در بالا به آن اشاره شد تبدیل میکنند. بنابراین اگر مجری انجام صادرات هستید میتوانید به طور مستقیم با کارخانه قرار داد بسته و محصول خود را خریداری نمایید ولی اگر به دنبال خرید محصولاتی مثل کیف، کفش و روکش مبلمان هستید، میتوانید با مراجعه حضوری یا غیر حضوری اجناس خود را از نمایندگی ها خریداری نمایید.

مطلب پیشنهادی

چرم گاوی میلینگ بهترین نوع چرم گاو

چرم گاوی میلینگ بهترین نوع چرم گاو است و از نرمی و انعطاف بسیار بالایی …

دیدگاهتان را بنویسید