فروش سایت
خانه / رادمان / برترین انواع چرم گاوی کدام است؟

برترین انواع چرم گاوی کدام است؟

انواع مختلف چرم گاوی کدام است؟ چرم های گاوی برای تولید چه محصولاتی استفاده میشود و مراکز عرضه آن کجاست؟ در ادامه میخواهیم با مدل های مختلف این چرم آشنا شویم.
چرم های گاوی را میتوان پادشاه نامید زیرا بیشترین استفاده در تولید محصولات از این نوع چرم ها صورت میگیرد. چرم های گاوی همتنطور که از نامشان مشخص است، از پوست گاو تولید میشوند و بعد توسط دستگاه های برش کاری به انواع مختلف چرم گاوی تقیبم میشوند. در واقع چرم گاوی خود شامل یک خانواده است از رده های مختلف چرم که برای تولید انواع مختلف محصولات چرمی کاربرد دارد.

انواع چرم گاوی

بهترین انواع چرم گاوی

همانطور که در مقدمه گفتیم، چرم های گاوی از پوست گاو و با طی کردن مراحل مختلفی که در اصطلاح دباغی گفته میشود، به چرم گاو تبدیل میشوند. در دباغی مرحله ایی بنام برش کاری وجود داردکه طی آن چرم به لایه های مختلف با ضخامت های متفاوت تبدیل میشود و باعث ایجاد رده هایی مختلف چرم میگردد. اگر بخواهیم انواع چرم گاوی را به صورت فهرست وار بیان کنیم میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:
  • چرم گاوی فلوتر
  • چرم اشبالت
  • چرم ورنی
  • چرم نبوک
  • چرم جیر
  • و…
این چرم های خود باعث تولید مجموعه های مختلفی از محصولات چرمی با خصوصیات خاص میشود که اصلی ترین این محصولات عبارتند از: کمربند چرمی، کیف چرمی، کفش چرمی، لباس، کت،پالتو و… این تولیدات به دلیل تولید شدن از چرم های مختلف ویژگی های مختلفی نیز دارند. مثلا کفش های تولیدی از چرم ورنی براق هستند ولی این براقی در کفش های تولیدی از اشبالت پیروی نمیکند

مراکز عرضه انواع چرم گاوی

برترین چرم گاوی چرمی است که با دقت و طی مراحل دقیق دباغی، پردازش شود. تولیدکنندگان چرم های گاوی با ساخت و عرضه انواع مختلف چرم سعی در تامین نیاز مشتریان دارند و همیشه سعی میکنند در دنیای رقابت عقب نمانند و هر دوره بر کیفیت اجناس و محصولات خود بیافزایند. دوستان عزیز لطفا جهت خرید انواع چرم های گاوی با ما در ارتباط باشید.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید