فروش سایت
خانه / رادمان / بازار فروش چرم گاوی اصل

بازار فروش چرم گاوی اصل

چرم گاوی اصل چه مشخصات و ویژگی هایی دارد؟ بزرگترین بازار چرم گاوی در ایران کجاست و قیمت ها در آنجا چگونه است؟ در این ساینت قصد داریم پیرامون این موضوعات صحبت کنیم.
چرم های گاوی یکی از ارزنده ترین انواع چرم ها هستند که به دلیل کیفیت و ویزگی های عالی که دارند، همواره مورد توجه اکثر تولیدکنندگان هستند. کشور ما نیز در زمینه چرم و چرم سازی در دنیا پیشکسوت است و جزو اولین تولیدکنندگان انواع چرم و محصولات چرمی به حساب می آید. کارخانه جات و فروشگاههای چرم گاوی با برند ها و نام های مختلف در ایران مشغول فعالیت هستند و تولیدات باکیفیت و مرغوبی را به بازار عرضه میکنند. اما در بازار انواع مختلف چرم و محصولات چرمی وجود دارد، از کجا بدانیم که چرم گاوی اصل چه ویژگی هایی دارد؟

مشخصات چرم گاوی اصل

چرم های گاوی از پوست گاو و گوساله و از طریق فرایند دباغیتولید میشوند. در این فرایند پوست گاو به وسیله مواد شیمیایی و معدنی از حالت فساد پذیر خارج شده و به شکل پایدار و مقاوم در می آید. در طی مراحل اخر دباغی مرحله ایی بنام برش کاری وحود دارد که از طریق برش دان چرم نمیه آماده، آن را به انواع چرم گاوی نظیر اشبالت، ورنی، فلوتر، نبوک و… تبدیل میکند. که هر کدام در تولید انواع مخصولات چرمی کاربرد دارند. اما ویژگی های چرم های مرغوب گاوی کدامند؟ از مهمترین خصوصیات انواع چرم گاوی میتوان به موارد زیل اشاره نمود:
  • دارای انعطاف پذیری و لطافت مناسبی است
  • سطح داخلی چرم گاوی معمولا پرز دار است
  • سطحی صاف و ناهمگون دارد
  • تابش نور را به صورت یکنواخت بازتاب نمیدهد
  • نسبت به چرم های غیرگاوی از ضخامت بیشتری برخوردار است
  • و…
بازار چرم گاوی

بزرگترین بازار فروش چرم گاوی

به دلیل مصرف بالای تولیدکنندگان چرم گاوی به انواع ماده ارزشمند که جهت ساخت انواع محصولات چرمی به کار میرود و از طرفی به خاطر حفظ ثبات بازار و جلوگیری از سو استفاده دلالان، اماکنی با عنوان بازار چرم گاوی ایجاد میشود که هم ثبات قیمت را حفظ کند و نیز مصرف کنندگان به سهولت به انواع محصولات و اجناسشان دسترسی داشته باشند. مسلما به دلیل تراکم فروشندگان چرم در این مراکز، قیمت ها نیز بسیار مناسب است. جهت اطلاع از بازار ها و مراکز بزرگ لطفا با ما در ارتباط باشید.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید