فروش سایت
خانه / چرم گاوی / بازار فروش عمده چرم گاوی کجاست

بازار فروش عمده چرم گاوی کجاست

فروش چرم گاوی به قیمت عمده فروشی شامل ارزانترین قیمت چرم می‌باشد عمده فروشان چرم گاوی، این چرم با کیفیت را مستقیما از تولیدکننده عرضه می کنند و قیمت بسیار مقرون به صرفه تر از بازار دارند برای خرید چرم گاوی با قیمت عمده از طریق شماره ای که در همین سایت قرار می گیرد تماس حاصل فرمایید.

بازار فروش عمده چرم گاوی کجاست

چند نکته در مورد چرم گاوی

چند نکته در مورد چرم گاویهمه ی چرم های گاوی مانند هم نیستند و به نوع و نژاد و شرایط زندگی گاو بستگی دارد. برای مثال: موقعیت جسمی و آب و هوایی که حیوان در آن زندگی می کرده است یا بخشی از پوست چرمی از قسمت بریده شده است و یا لایه مخفی که استفاده می شود (دانه بالا ، دانه کامل ، شکاف) همینطور کیفیت و مهارت پردازش و برنزه کردن همه روی جنس چرم بستگی دارد.

نژادهای مختلف گاوها به دلیل ژنتیکی و محیطی که دارند ، مخفی گاه های مختلفی را ایجاد می کنند.  آب و هوای گرم به دنبال داشتن حشراتی است که حیوان را نیش می زند و جای زخم می گذارد در حالی که آب و هوای سرد به همان اندازه از آفات رنج نمی برند.  برخی نژادها به دلیل آب و هوا ممکن است موهای محافظ بیشتری داشته باشند و یا پوستهای ضخیم تری داشته باشند. قسمت های مختلف از پوست نیز دارای چرم با کیفیت متفاوت است. 

به عنوان مثال ، قسمت زیرین دارای الیاف شل تر هستند که مخفی کاری را تشکیل می دهند.  الیاف شل شده هنگام آب رسیدن به آنها متورم می شوند. همچنین چین و چروک بیشتری در پنهان در اطراف پاها ، گردن و سر وجود دارد.  این زخمها و چین و چروکها دایمی می شوند و برداشتن در پردازش چرم تقریبا غیرممکن است. لایه های مختلف درون مخفی نیز تأثیر بسزایی در کیفیت دارند.  چرم دانه ای کامل و دانه ای برتر بهترین هستند.   سرانجام ، دانستن دقیق چگونگی پنهان کردن مواد خام و پردازش آن از طریق برنزه کردن و اتمام ، یک مهارت مورد نیاز است و بر کیفیت محصول نهایی تأثیر چشمگیری خواهد داشت.

انواع چرم گاوی تولید شده در ایران

انواع چرم گاوی تولید شده در ایران به شرح زیر است:

۱- چرم دانه کامل

 چرم دانه ای کامل از لایه بالایی مخفی است.  این شامل تمام دانه های موجود در آن است – از این رو نام چرم، دانه کامل است.  این نوع چرم سفتی ذاتی و همچنین نواقص را حفظ می کند زیرا هیچگونه تغییر سطح و تقسیم وجود ندارد. این بالاترین کیفیت چرم و تنها نمونه مناسب برای زین است.  بنابراین ، آن نیز گرانترین است.  کار با این مواد چرمی چالش برانگیز است.  روغن های بدن را جذب می کند و به مرور زمان یک پتینه ایجاد می کند – ویژگی ای که به محبوبیت آن می پردازد.

چرم دانه ای کامل بهترین پوست است که در آن فقط موها از اپیدرم خارج می شوند و پنهانها برای از بین بردن نقایص یا علامتها از بین نرفته ، ماسه زده یا بافر نشده اند و شامل کل ضخامت پوست است.  چرم از استحکام و دوام بالایی برخوردار است زیرا دانه روی پوست باقی می ماند.  چرم کامل دانه ای در دو نوع تکمیل به نام های آنیلین و نیمه آنیلین موجود است و معمولاً برای ساخت مبلمان با بالاترین کیفیت ، چمدان و کفش مورد استفاده قرار می گیرد.

 ۲- چرم دانه بالا

 دانه بالا دومین درجه بالاتر از چرم است.  معمولاً برای به دست آوردن چرم دانه ای بالا ، لایه بالایی پوست از قسمت لکه دار شکافته می شود. برای رهایی از نواقص ذاتی ، سطح آن ماسه زده شده است.  رنگدانه یا رنگ آمیزی جلوه ای به پوست می بخشد. این همچنین باعث می شود چرم دانه ای بالاتر یکدست و انعطاف پذیر تر از دانه کامل باشد.  اگرچه این نوع چرم قوی و بادوام است ، اما به مرور تمایل به کشش دایمی دارد.  از این چرم برای تولید جیر و نوبک استفاده می شود.  بیشتر محصولات پرمصرف ، مانند کیف دستی و کاپشن ، از چرم دانه های برتر تشکیل شده است.

چرم دانه بالا دومین درجه بالاتر از چرم بعد از دانه کامل است.  از لایه بالایی مخفی لکه دار شکافته شده و سپس برای خلاص شدن از جای زخم و خراش ، ماسه سنگ و پالایش می شود.  هنوز هم قوی و با دوام است.  این ماده عمدتا برای تولید پوشاک استفاده می شود.  در صورت حفظ ماندگاری آن ، مقاومت لک بیشتری نسبت به چرم دانه کامل دارد

 ۳- چرم اصلاح شده

 دانه اصلاح شده یا چرم تقسیم شده ، همچنین به عنوان چرم اصل نیز شناخته می شود ، با استفاده از لایه های پوستی تولید می شود که پس از جدا شدن قسمت بالا و از تاج به طور عمده باقی می ماند به دلیل واقع شدن در زیر لایه های بالا ، چرم تقسیم شده از نظر بافت سخت تر می شود و بیشتر در برنامه هایی کاربرد دارد که نیازی به چرم مانند پشت و مبلمان ندارد. درست مانند چرم دانه های برتر ، برای از بین بردن نواقص طبیعی نیز ماسه زده شده است.  معمولاً سطح آن به صورت اسپری رنگ شده و نقش برجسته ای با الگوی چرمی رنگ شده است تا به ظاهر طبیعی شباهت داشته باشد.  با این حال ، پردازش باعث تنفس ذاتی چرم می شود.

چرم دانه اصلاح شده دارای دانه مصنوعی در سطح آن است و این چرم مطابق با استانداردهای لازم برای ایجاد چرم برنزه شده یا آنیلین نیست.  نقصها اصلاح شده یا ماسه زده می شوند و یک دانه مصنوعی با رنگها به سطح منبت می شود.

 ۴- چرم پیوندی

 چرم پیوند دار از بقایای پنهان ساخته شده است. اینها با استفاده از پلی اورتان یا لاتکس در بالای یک ورقه فیبر به هم وصل می شوند.  اغلب به نظر می رسد که به صورت چرمی کامل یا بالای چرم به رنگ اسپری باشد. شما نمی توانید درصد چرم طبیعی را تعیین کنید مگر اینکه سازنده تصمیم به افشای آن بگذارد – که بسیار بعید است.  چرم پیوندی پایین ترین و ارزانترین درجه چرم است.

این دانه چرمی از لایه های میانی و تحتانی اپیدرم گرفته شده و از قسمت فیبری مخفی که پس از جدا کردن دانه های بالای سولفید باقی مانده است ، ایجاد می شود.  پس از برنز کردن درمان سنگین روی چرم انجام می شود.  این درجه چرم منحصراً برای تهیه جیر یا پوست اصلاح شده از دانه مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل استحکام بسیار مورد توجه تولید کنندگان مبلمان است.  

 چرم آنیلین: طبیعی ترین چرم با حداقل مقاومت در برابر خاک است. به طور کلی ، مخفیگاه حیوانات نرم و برنزه مانند Napa ، در معرض مرگ در طبل با رنگهای آنیلین به طور انحصاری قرار دارند. رنگهای آنیلین رنگهای شفاف و محلول در آب هستند که علائم طبیعی ، زخمها و چین و چروکها را پنهان می کند.

 به مرور زمان یک پتینه طبیعی ایجاد می شود.  از آنجا که این فرایند فقط برای حیوانات با کیفیت بالا مناسب است ، یکی از گرانترین چربی های جهان است.  همچنین نیاز به نگهداری منظم دارد.

 موارد متداول: ساخت لوازم جانبی لوکس مانند کیف پول ، کیف ، جلیقه و مبلمان به دنبال.

 چرم نیمه آنیلین: چرم نیمه آنیلین از یک پوشش سطح سبک با مقداری رنگدانه تشکیل شده است.  بنابراین ، از چرم آنیلین قوی تر است اما ظاهر طبیعی خود را حفظ می کند.  همچنین تا حدودی مقاومت لکه ای از خود نشان می دهد.

 چرم دانه آنتیک: به عنوان چرم پریشانی نیز گفته می شود ، نوعی چرم است که برای بدست آوردن ظاهر ناهموار چرم آنتیک یا پرنعمت مورد استفاده قرار می گیرد.  بیشتر مواقع غیر از این ، سطح چرمی با یک پوشش بالای ناهموار یا جزئی پوشیده از سطح بالا پوشانده می شود و رنگ زیرین را نشان می دهد.  این ظاهری آب و هوا اغلب به خصوص هنگام خرید لوازم جانبی و مبلمان چرمی باعث جذب بیشتر خریداران می شود.

 موارد متداول: ساخت لوازم جانبی مانند کیف پول ، کیف ، کمربند و کاپشن.

 چرم بدون کروم: چرم بدون کروم از فرآیندهای جایگزین برنزه کردن ساخته شده است.  آلودگی محیط زیست ناشی از فرآیند برنزه مبتنی بر کروم ، بسیاری از دولتها را وادار به اتخاذ این فرایندهای برنزه کردن بدون کروم کرده است. چرم فرآوری شده تقریباً تمام خصوصیات چرمی برنزه کرومی مانند مقاومت در برابر کوچکتر شدن ، مقاومت خمشی و غیره را دارد.

 موارد متداول: ساخت کفش نوزاد و لوازم جانبی اتومبیل.

 چرم برنزه شده کروم: چرم برنزه شده با کروم از نمک های کروم (سولفات های کروم) برای برنزه کردن چرم به جای تانن های گیاهی یا مواد شیمیایی آلدهید استفاده می کند.  چرم برنزه شده کروم دارای خاصیت انعطاف پذیر ، انعطاف پذیری ، نسبتاً بادوام بوده و از مقاومت بهتری در برابر آب برخوردار است.  برای تولید چرم با چندین رنگ مختلف پر جنب و جوش می توانید از انواع رنگهای مختلف استفاده کنید.

 موارد متداول: ساخت محصولاتی که نیازی به سفتی یا سختی ساختاری مانند کاپشن ، کیف ، دستکش و اثاثه یا لوازم داخلی ندارند.

 چرم رنگ شده دانه اصلاح شده: تولید کنندگان ضمن تهیه چرم رنگی دانه ای اصلاح شده ، تولید کنندگان مخفی کردن ماسه زنی و گودبرداری را برای از بین بردن نقایصی مانند زخمها و علائم نیش می زنند.  تولیدکنندگان اغلب سطح صاف شده را با دانه مصنوعی آغشته می کنند و با یک روکش بالای سیلر اسپری می کنند.  این روکش باعث ایجاد پلاستیک بیشتر به چرم می شود.

 ظاهر چرم دانه اصلاح شده بسته به روند برجسته سازی و رنگدانه شدن ممکن است بسیار متفاوت باشد. درجه های مختلفی از چرم دانه اصلاح شده وجود دارد. به طور معمول ، دانه کم تصحیح شده به معنای کیفیت بهتر چرم است.  این شاید پرکاربردترین چرم در سراسر جهان باشد.

 موارد متداول: ساخت کاپشن ، کیف دستی ، کیسه های پیام رسان ، لوازم جانبی ، کفش و مبلمان.

 چرم رنگدانه: یک پوشش سطح پلیمری که حاوی رنگدانه های خاصی است برای تولید ظاهر و خواص مورد نظر استفاده می شود.  به دلیل دوام آن ، از چرم رنگدانه ای اغلب برای ساخت مبلمان و اثاثه یا لوازم داخلی اتومبیل استفاده می شود

مصارف گوناگون چرم گاوی

مصارف گوناگون چرم گاویچرم گاوی به دلیل کیفیت بالایی که دارد مصارف متعددی نیز دارد این چرم در صنعت کیف و کفش سازی تولید کاپشن، بند ساعت، مبلمان ، کیف پول و بسیاری از موارد دیگر کاربرد دارد مصارف چرم گاوی به جایی محدود نمی شود جهت مشاهده ی این محصولات می دتوانید به فروشگاه مجازی سر بزنید.

خصوصیات چرم گاوی

خصوصیات چرم گاوی به شرح زیر است:

 مقاومت و دوام: این چرم ضخیم تر ، قوی تر بوده و نسبت به سایر چرم های حیوانات مستعد ترک خوردگی نیست.

 انعطاف پذیری: این چرم در حالی که مطابق با شکل بدن لباس پوشنده است ، قابل انعطاف ، تنفس و لعاب است.

 خواص دانه: بالاترین کیفیت چرم گاو،  چرم دانه کامل است. این بالاترین سطح از پوست گاو است و دقیقاً زیر چرم مو است.

 ضد آب: از بین دیگر چرم ها ، قابلیت ضد آب بودن بسیار خوبی نسبت به سایر چرم ها دارد.

 به راحتی پاره نمی شود و پیوند فیبر بسیار محکمی دارد و به همین دلیل چرم گاو پخته نمی شود

 ضخیم: این چرم به طور معمول از هر دام خانگی ضخیم تر است. ضخیم و سنگین است.

 قوی: معمولاً این از نظر ماهیت قوی است. پیوند بین فیبر قوی از پوست بز یا گوسفند قوی تر است.

 لطیف: علی رغم زبری و فیبرهای چسبنده قوی ، چرم گاو لطافت بیشتری دارد.

 راحت پوشیدن: با استفاده از برنزه کردن مناسب و سایر فرآوری ها ، چرم گاو برای پوشیدن بسیار راحت است.

 می توان  چرم را رنگ کرد یا رنگ طبیعی خود را به جای گذاشت: بهترین چرم گاو این است که می تواند رنگ طبیعی خود را حفظ کند.

 به دلیل ترکیب فیبر قوی آن ها گاوها به طور طبیعی سخت و ماندگار هستند.

 بسته به پردازش و برنزه کردن: در برنزه کردن گاو بسیار مؤثر است.  تقریباً هر نوع برنزه روی چرم گاو قابل استفاده است.

 سایر مزایا: این ماده به طور طبیعی رطوبت را دفع می کند ، فرم خود را حفظ می کند و در مقابل نور خورشید و گرما در معرض نور و سرما ، گرما و اشعه ماوراء بنفش مقاومت می کند

دلیل استفاده گاوها در صنایع چرمی بسیار زیاد این است که آنها می توانند مساحت زیادی از چرم را با قیمتی نسبتاً اقتصادی تهیه کنند. علاوه بر این کیفیت آن قابل مقایسه با سایر حیوانات نیست. اما پوست خام گاو به خودی خود نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. از نظر آب ضعیف است ، به راحتی پوسیده شده و با بیرون آمدن آب سخت ، پیچ خورده و شکسته می شود.  بنابراین باید پردازش شود.  به عبارت دیگر ، چرم فقط در صورت مرطوب نگه داشتن و جلوگیری از آلودگی در خارج ، داشتن دوام ، استحکام و کشش ، می تواند در صنایع چرمی استفاده شود. این فرایند برنزه نامیده می شود. پس از انجام این فرآیند ، می توان چرم با رنگ دلخواه ، وزن سبک ، محکم در برابر گرما و رطوبت ، پاره شدن کمتر و ضخامت مناسب ایجاد کرد.

چند نکته هنگام خرید چرم گاوی

چند نکته هنگام خرید چرم گاویهنگام خرید چرم گاوی به الیاف چرم دقت کنید خرید چرم با الیاف افقی بیشتر به سرعت از بین می رود زیرا آنها به راحتی می توانند از هم جدا شوند.  الیاف عمودی در حال اجرا قویترین هستند.  به عبارت دیگر هرچه تعداد الیاف عمودی بیشتر باشد ، بهتر است. همچنین هنگام خرید مطمئن شوید چرم گاو اصل را می‌خرید چرم اصل باید هنگامی که زیر آتش قرار میگیرد بوی مو بدهد و نه مثل پلاستیک بسوزد همچنین باید دچار چین و چروک باشد و صاف نباشد همچنین باید هنگام فشار به داخل و رها کردم سریع به حالت اولیه برنگردد و کمی تحت تاثیر این فشار قرار گیرد از طرفی باید مقداری جاذبه آب باشد.

نکته ی بعدی این است که در هنگام خرید به ضخامت چرم دقت کنید طبیعتاً هر چه قدر ضخامت بیشتری از چرم به کار رفته شده باشد چرم با کیفیت تر است  چرم یک ماده نرم است و از این رو اندازه گیری ضخامت آن بسیار دشوار است.  ضخامت چرم با یک ناحیه از پیش تعریف شده و فشار تماس از پیش تعیین شده مشخص می شود.  اندازه گیری نتایج یکنواخت در کل سطح پوست دشوار است زیرا چرم از نظر شخصیت یکنواخت نیست و از این رو اندازه گیری ضخامت چرم مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی تنظیم می شود.  با این حال ، چرم به طور کلی از نظر اونس یا میلی متر اندازه گیری می شود ، در حالی که یک اونس برابر با 1/4 از ضخامت یک اینچ است.  بنابراین ، 8 اونس.  ضخامت چرم به معنی 1/8 ضخامت اینچ است.  چرم با ضخامت بیش از 1.4 میلی متر درجه سنگینی است که برای کیف یا کمربند استفاده می شود

قیمت فروش چرم گاوی به صورت عمده

قیمت عمده چرم گاوی به صورت عمده فروشی در ارزان‌ترین شکل ممکن است برای برخورداری از قیمت عمده فروشی باید از عرضه کنندگان مستقیم چرم گاوی خرید کنید و نه عرضه کنندگانی که علاوه بر آنها چندین واسطه دیگر در رسیدن چرم به دست شما نقش داشته باشند برای برخورداری از چنین قیمتی میتوانید از طریق همین سایت ارتباط بگیرید.

معرفی انواع محصولات چرم گاوی اصل

معرفی انواع محصولات چرم گاوی اصلتولید چرم گاوی با بهترین کیفیت برای مصارف گوناگون انجام میشود محصولات چرم گاوی اصل به دلیل خاصیت و ویژگی های منحصر به فردش بسیار گسترده است این مصارف شامل محصولات مبلمان، کیف و کفش، کیف پول، صندلی های اداری و خیلی از موارد دیگر می‌شود جهت مشاهده ی انواع این محصولات به فروشگاه اینترنتی محصولات چرم اصل مراجعه کنید.

مطلب پیشنهادی

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد

آدرس مراکز فروش چرم خام در مشهد را در این مطلب به شما اعلام می داریم تا اگر ساکن مشهد هستید و یا قصد سفر به این شهر را دارید بتوانید براحتی فروشگاه های چرم خام

دیدگاهتان را بنویسید