فروش سایت
خانه / کیف چرم / الگوی کیف پاسپورت چرم ساده

الگوی کیف پاسپورت چرم ساده

در این فایل آموزشی قصد داریم یک الگوی ساده از کیف چرم پاسپورت در اختیارتان قرار دهیم تا با دانلود آن بتوانید یک کیف کاربردی با هر نوع چرم دلخواهی که دوست دارید برای خود بدوزید.

برای مراقبت از پاسپورت و شناسنامه خود هر فرد می توان یک کیف چرمی ساده در اختیار داشته باشد. اما این کیف چرم را چه طور می توان برای خود داشت؟

کیف پاسپورت چرم را هم می شود به صورت آماده از بازار تهیه نمود و هم اینکه خود فرد یا یکی از نزدیکان وی آن را برای شخص بدوزد که در این حالت دست دوزنده و مصرف کننده برای انتخاب نوع و سبک چرم کاملا باز خواهد بود.

در این فایل الگوی کیف پاسپورت چرم را در اختیار شما قرار می دهیم تا با کمک آن و مشاهده ابعاد الگو بتوانید آن را ابتدا روی الگوی مقوایی و سپس روی چرم پیاده کرده و پس از برش و دوخت در نهایت به یک کیف پاسپورت چرم شیک و ساده دست یابید.

چنانچه قصد داشته باشید مشابه همین کیف چرمی را برای شناسنامه و یا مدارک دیگر خود بدوزید می توانید اندازه ها را تغییر داده تا به ابعاد مطلوب برسید.

نکته مهم اینکه این کیف در صورتی که با چرم گاوی و یا شتری دوخته شود نتیجه مطلوبتری حاصل خواهد شد.

نخ دوخت دور کیف چرم نیز می تواند همرنگ و یا متضاد چرم انتخابی باشد. این موضوع سلیقه ای شخصی است.

الگوی کیف پاسپورت چرم ساده را می توانید از این قسمت دانلود کنید. سادگی الگو و واضح بودن جزئیات، ما را مبرا می دارد از اینکه بخواهیم پیرامون دوخت این کیف توضیحات بیشتری ارائه دهیم. چنانچه این کیف را دوختید لطفا تجربیات خود را از طریق بخش نظرات در قسمت زیر با ما در میان بگذارید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

کانال تلگرام فروش انواع کیف چرم

اگر به دنبال یک کانال تلگرام فعال در زمینه فروش جزئی و عمده انواع کیف …

دیدگاهتان را بنویسید